Než se z postele odkulí a vyrazí do ledničky pro pivo, zlákejte ho k erotické dohře, která bude bavit vás oba.

Předehra byla slastná, sex úžasný, tak proč byste měli od sebe spěchat? Pokud všechno necháte jenom na partnerovi, připravte se spíš na odbytou než sladkou tečku. Pro ženy je milostná dohra skoro stejně důležitá jako hlavní chod, ale muži by ji nejraději vynechali. Váš mozek totiž ]vyrobí při sexu víc oxytocinu, což je chemikálie, která navozuje pocit důvěry, bezpečí a vzbuzuje touhu po blízkosti milované bytosti. Muži mají vlastní milostný hormon, vasopressin. Ten sice způsobuje, že se do vás partner při něžnostech cítí ještě zamilovanější než obvykle, ale účinek po vyvrcholení okamžitě vyprchá. Instinkt zděděný po dávných předcích velí, aby se rychle zvedl a šel se pářit s dalšími samicemi. Dávno ale nežijeme v jeskyních, a když milému ukážete, o co všechno svým bleskovým ústupem přichází, příště od vás už spěchat nebude!


Když chcete: Ještě jedno milostné kolo

Po orgasmu má přecitlivělý penis, takže asi nechce, abyste se ho dotýkala. Vzrušte ho postupně, citlivě a jemně.


¦ Dejte si svačinu. Když zajdete do kuchyně pro hroznové víno, olivy nebo pár čtverečků čokolády, dopřejete milému pauzu, kterou potřebuje. Jídlo mu zvýší hladinu cukru v krvi, takže dobije energii a drahý dostane chuť na další hrátky.

¦ Ať se pěkně podívá. Muži se vzruší pohledem na něco smyslného. Využijte toho a procházejte se po ložnici nahá.

¦ Dotýkejte se ho. Přejíždějte mu po těle vlhkou, teplou žínkou. Nepouštějte se do hrátek s kostkami ledu nebo jinou studenou hračkou. Po orgasmu má muž trochu zvýšenou teplotu a dotek čehokoli ledového mu nemusí být příjemný.

¦ Penis zatím vynechte. Masírujte mu ramena a hruď a občas udělejte pauzu na líbání. Při něm se totiž vylučují hormony, které probouzejí chuť na mazlení a sex.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:36