Co když se před vámi přítel staví do lepšího světla? Podívejte se na něj při usínání, kdy je zcela uvolněný, a vyjeví se vám jeho pravé já. Protože jak si kdo ustele..., takovou má povahu!

Chrní na břiše


Jeho klíčové vlastnosti: Má rád věci pod kontrolou, a to vždy – i v posteli. Pokud milý objímá polštář a kryje tělem celé lůžko, snaží se tak mít noční rajon pod dohledem. Nemusíte se ale bát, že máte doma uzurpátora či žárlivce. Podle Samuela Dunkella, autora knih o skryté řeči těla, ukazuje přítelova touha držet věci ve svých rukou na jeho silnou vůli. Jde o dříče, který se touží zlepšovat a na své cíle se dokáže pekelně soustředit.

Jaký má rád sex: Spáči na břiše obvykle moc nedivočí. Drží se osvědčených poloh, ale dbají o nejvyšší kvalitu odvedené práce. Aby vás uspokojil, bude pátrat, co udělá dobře oběma. A rád se přizpůsobí. Časem ale může hrozit rutina. Občas se na něj vyšvihněte, i když to nečeká.

Leží na zádech


Jeho klíčové vlastnosti: Záda má sice krytá, ale stejně jde o nejzranitelnější polohu, jakou může při spaní zaujmout. Citlivé zóny, břicho a rozkrok, totiž zůstávají úplně nechráněné. Rozhodně tedy netrpí nedostatkem sebevědomí, nebojí se a je optimista. Sází na to, že věci vždycky nějak dopadnou. Kam a jak při spaní klade ruce? Pokud si paže požitkářsky kříží za hlavou, může tak odhalovat sklony k ješitnosti. Spáče na zádech baví chodit do společnosti a milují, když jsou středem pozornosti. Ten exhibicionista se vám v posteli doslova vystavuje!

Jaký má rád sex:
Rád se ujme vedení! Připravte se s ním ale na svižné tempo. Čím intenzivnější milování, tím víc si totiž užívá. Oblíbené polohy? Dovádění zezadu.

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:49