Ráno máte čas sotva na rychlovku? Když podniknete ty správné tahy, budete se oba celý den těšit do postele!

Nalaďte ho po probuzení

Jasně, ráno se nestíháte ani pořádně namalovat, natož dovádět s milým v posteli. Ale pozor: Pár žhavých doteků zabere jen několik minut, ale umí zařídit, že vás přítel potom v práci nepustí z hlavy! Jak na to? Probuďte ho líbáním na klíční kosti. Místa podél nich jsou totiž výjimečně citlivá na dotek, a přesto je při erotickém laskání spousta lidí zanedbává. Zakružte mu jazykem ve zmíněné oblasti, dýchejte mu zblízka na kůži a pak rty pomalu sjíždějte po břiše dolů k pupíku. Zrovna když si drahý začne myslet, že ho svádíte k rannímu milování, zastavte se a se rty přitisknutými k jeho kůži zamumlejte: „Doděláme to večer, lásko…“ A odtáhněte se a vklouzněte do koupelny. Bez něj!


Potěšte se po ránu rychle sama

Když se v noci dobře vyspíte, jste pak perfektně uvolněná a snadno se vzrušíte. Odkopněte peřinu a nechte milého, ať sleduje, jak se sama laskáte. On se ale přidat nesmí. Dejte mu za úkol, aby si v paměti vyfotil, jakým způsobem se sama sebe dotýkáte, a pak vám totéž udělal později. Tentokrát není třeba v nejlepším přestávat. Nadělte si ranní výbuch slasti a potom se těšte, až vám dá přítel během dne další nášup.


Experimentujte s esemeskami

Místo chrlení erotických textovek zkuste dráždivý vzkaz sestavit jenom z emotikonů. Pokud drahý vaše poselství nepochopí a zeptá se vás, co jste zašifrovanou zprávou myslela, tajuplně odpovězte: „To se dozvíš večer.“


  12:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:12