Pro šikovné sexuální pomůcky nemusíte do sexshopu, milého rozparádíte i rekvizitami, které máte v šatníku nebo v ledničce.

Teplá žínka


Varlata si ráda lebedí v teple, takže je promasírujte rukou v mokré hřejivé žínce.

Tkanička do bot


Vztyčený penis uprostřed ovažte tak, aby vznikly dva stejně dlouhé volné konce tkaničky. Při orálním laskání žaludu za tkaničku tahejte a kývejte penisem nahoru a dolů. Drahý zažije nový vzrušující pocit.

Banán


Hrátky s kostkami ledu můžou nádobíčko vašeho milého příliš studit, ale správně odměřená dávka chladu muže zaručeně vzruší. Rozžvýkejte kousek vychlazeného banánu, poválejte sousto v ústech a vezměte do nich penis. Můžete použít i jiné ovoce, ale nemělo by být kyselé (třeba mango nebo hrušku), aby šťáva jemnou kůži nepodráždila.

Krajkové kalhotky


http://gty.im/109269122

Svlékněte si je a jemně mu jimi přejíždějte po penisu. Drsný dotek krajky většinu mužů rozparádí.

Kartáč s oblými hroty


Jemně přejíždějte kartáčem po ztopořeném mužném nástroji. Můžete i trochu přitlačit a přitisknout kartáčem penis k partnerovu břichu. Podpoříte tím krevní oběh a stožár se postaví do ještě vzpřímenější pozice.

Odličovací vatový tampon


Kouskem vaty ho laskejte na penisu i varlatech tak jemně, jako by se ho dotýkala motýlí křídla. Drážděte partnera několik minut, během nichž pravděpodobně začne šílet touhou po důraznějších dotecích.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25