Zprávy se sexy smajlíky, erotická četba podpořená vibrací, vibrátory ovládané mobilem...

V novém roce se trendy v sexu a erotických pomůckách inspirují hlavně moderními technologiemi. Na jedné straně se objevují zcela nové a neprobádané směry, jako například vibrátory ovládané na dálku přes mobilní telefon. Na druhé straně se tradiční způsoby kombinují s moderními postupy, které dosavadním erotickým zážitkům dodávají přidanou hodnotu. Významnou roli však hraje také praktická stránka pomůcek. Podívejte se, které sexuální trendy si v roce 2017 rozhodně nenechat ujít.Trendy v sexu: Sexy smajlíci a erotická četba podpořená vibrací


Jedním z nových trendů pro nadcházející rok je odesílání SMS zpráv nebo zpráv v rámci online komunikátoru za doprovodu sexy smajlíků. Jestliže tedy chcete dát partnerovi či partnerce najevo, že máte chuť na sex, grafické vyobrazení erotických emotikonů je k dispozici na mobilní platformě Android s názvem „Dirty Emojis HD” a na platformě iOS pod názvem „Sexymojis”.


Dalším trendem jsou knihy s erotickým námětem doplněné moderními technologiemi. Revoluční koncept erotických e-knih propojených s chytrým vibrátorem patří mezi TOP trendy roku 2017. V průběhu čtení se prostřednictvím dotyků na obrazovku čtečky automaticky spustí zařízení zvané „The Little Bird”, díky čemuž získáte intenzivnější smyslový zážitek ze čtení.


  17:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:04