Sexuální energie je základní energií vesmíru. Díky ní jste vznikla a díky ní bude život, možná i skrze vás, pokračovat. Bohužel je náš sexuální projev plný předsudků a strachu.

Dovedete si představit, jaké zážitky jsou připraveny pro ty, kdo nechají mocnou energii proudit? Ne, to vlastně není správná otázka. Nic si nepředstavujte – nejčastěji to jsou právě naše představy (ať už si je udržujeme z důvodů honby za slastí, nebo jako obranu před bolavými ranami z minulosti), které energii zabraňují ve volném plynutí. Sexuální akt se nepředstavuje, ten se prostě nechá dít. To však neznamená, že si lehnete do postele a budete čekat, až na vás sestoupí bohyně erotiky.


Bohové rádi přicházejí za těmi, kdo jim vyjdou naproti. Štěstí, i to sexuální, přeje připraveným. Nečekejte ale na příručku, kterou si za noc přečtete a ráno vás partner v ložnici nepozná. Žádný obecný návod pro všechny neexistuje. Jde o to, jak najít ten váš. Cesta do hlubin vaší sexuality je sice lemována růžemi, ale některé z nich budete muset zasadit sama. Budete potřebovat odvahu nechat do svého života přijít nové zážitky, ochotu změnit staré návyky, jakmile zjistíte, že jsou pro vás nezdravé, a lásku, nejen k partnerovi, ale hlavně sama k sobě. Základem bohatých sexuálních zkušeností je umění milovat to, co je. Jen v atmosféře bez odmítání a studu se energie může zase rozproudit. Jen pokud budete ochotná přijmout sebe a své touhy, naleznete přístup k životu ve vás. Naše pocity a přání bývají pohřbené pod lavinou zákazů, nezhojených zranění, falešné morálky...


Než se pustíte do studia jakéhokoliv erotického návodu (hinduistické Kámasútry, arabské Zahrady vůní, japonského Išimpo...), musíte být připravená říci Ano své vlastní sexualitě. Jinak budete jen starý plot lakovat novou barvou. Vy se ale chcete plotu zbavit! Chcete ho zbořit a nechat k sobě přijít to, co dosud čekalo za brankou. Chcete se vydat do krajin, které leží za ohradou, a prozkoumat, čím jsou krásné právě pro vás. Nikdy jste je nenavštívila, protože jste myslela, že za plot se nesmí. Teď se ve vás probudila zvídavost.Volání minulosti

Dříve nebo později budete stát před uvědoměním si důležité skutečnosti: muži ženám neposkytují orgasmus. Ženy samy sobě „dovolují“ (nebo zakazují) orgasmus prožít. Snad každé z nás bylo v minulosti nějak sexuálně ublíženo. Nemusí se hned jednat o znásilnění chlípným strýčkem, mnohem méně traumatické zkušenosti způsobují drobnější a větší ranky. Stačí, abyste delší dobu spala s mužem, kterého nemilujete a u kterého si vlastně nepřejete, aby do vás vstupoval. Nebo jste se se vší láskou a důvěrou oddala do náručí někoho, abyste ráno zjistila, že jediné, o co mu šlo, bylo pořádně si „zavrzat“.