Jsou všude kolem nás. Někdy mají takové mimikry, že jsou těžko rozeznatelní od normálních jedinců. Jak je poznáte?

Údajně je právě v tomto okamžiku on-line na síti několik desítek tisíc sexuálních predátorů... Většinou jsou za ně považováni muži, kteří se snaží osobu opačného pohlaví získat k sexuálním hrátkám co nejrychleji, v nestřežený okamžik, tehdy, kdy to neočekává, nebo dokonce nevybíravým způsobem, podobně jako dravec loví svoji kořist. Za sexuální predátory bývají ve většině případů považováni ti, kteří obtěžují nezletilé, ale jistě mi dáte za pravdu, že i dospělé ženy bývají často zaskočeny invazí mužských dravců do svého života. A to nejen do jejich postele, ale často i do jejich srdce.


Většinou na to nerady vzpomínají, a protože nejlepším lékem na smutek je smích, podívejme se dnes na sexuální predátory tak, jak by to oni nikdy nečekali. Takže zapomeneme na Ariela Castra, zvrhlíka, jenž deset let věznil ve svém domě tři ženy a který dokonce sám sebe takto označil, i na všechny ostatní devianty, kteří osahávají a znásilňují ženy v temných koutech, a zaměřme se na muže kolem nás. Vypadají často neškodně, přesto je pro mnohé z nich ‚lov‘ žen smyslem života. Jak bychom si je rozdělili?


Okouzlující trhač květin

Tak především, je to pěkný chlap. Okouzlující. Je dobře rostlý, vkusně oblečený, jezdí v pěkném autě a je velice zábavným společníkem. Už ve chvíli, kdy ho spatříte, vaše srdce nadšeně zaplesá: „To je on! Toho chci!“ křičíte uvnitř. Hned vzápětí si ale smutně uvědomíte, že na něho zkrátka nemáte. Jaké je ale vaše překvapení, když o vás projeví zájem! Osloví vás, ale nespěchá. Bez váhání se představí, nabídne telefonní číslo a schůzku. Všechno je dokonalé. Na rande kývnete, telefonní číslo převezmete, a protože už znáte i jeho jméno, pokusíte se podrobit ho řádné prověrce. Díky Googlu to už dnes není nejmenší problém.Trhač květin se za nic a nikoho neschovává. Ještě než se sejdete, několikrát vám zavolá, aby se ubezpečil, že schůzka platí. Během ní nenaléhá, nepokouší se o bližší kontakt, ale doběhne vás tím, že půl hodiny po ní opět volá, aby vám sdělil, jak jste úžasná. Druhý den tvrdí, že vás musí ihned vidět, i kdyby jen na pět minut, dny nato stále projevuje zájem o vaši osobu… Jak to dopadne? Už na třetí schůzce skočíte do postele. A pak – nic. Žádný telefon, žádný zájem. Na volání neodpovídá. Trhač květin vás udolal, utrhl, totálně zpitoměl a – nechal uvadnout. Z toho se jen těžko vzpamatovává.


  8:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:14