Jsou mladí, zábavní, styloví a pekelně pohlední. Mají jen jednu podstatnou vadu – nikdy vás nepozvou k sobě domů. Žádný domov totiž nemají. K čemu? Mohou přece bydlet u vás...

Zapomeňte na úlisné seladony a lvy salonů. Velkoměsty brázdí nový mužský parazit, který útočí na vaše srdce i peněženky. Ve světě už pro ně našli jméno – sex gypsies. Pokud jste tedy momentálně single, žijete sama a jste finančně nezávislá, můžete být jejich snadným cílem právě vy.Kdo říká, že to musí být pokaždé ON, který bude v páru ‚sponzorem‘? Ptají se muži, kteří se dnes ke skupině sexuálních kočovníků hlásí. Argumentují tím, že ženy se takto chovají odjakživa, přinejmenším pak ty, které příroda obdařila dostatečným půvabem a ‚podnikavým duchem‘. Proč by tedy atraktivní muž nemohl využít svých předností k tomu, aby si užíval pohostinnosti nějaké milé osamělé ženy?


Nekonvenční lifestyle

Nenechte se ovšem zmýlit, pravý sex gypsy není žádný sociální případ ani bezdomovec. Klidně vás seznámí s rodiči i s přáteli. Mnozí z nich mají také práci, většinou jde o začínající umělce, popřípadě studenty s příležitostným přivýdělkem. Absence vlastního bydlení je jejich svobodnou volbou. Namísto toho, aby si pronajali vlastní byt, raději se uchýlí ke svobodné ženě a zabydlí se u ní na tak dlouho, jak je to jen možné. Jinak řečeno do doby, než jí konečně dojde, co je její sexy drahoušek zač.


Newyorčan Roland, třiatřicetiletý učitel, přiznává, že sexuálně kočuje po ženských příbytcích už přes deset let. Začalo to prý nevinně, když se odstěhovali jeho spolubydlící a on si nemohl dovolit sám platit vysoký nájem. Nejprve přespával u kamarádů, pak se seznámil s přitažlivou ženou, která mu nabídla, že u ní může zůstat. „Přiznal jsem se jí, že různě přespávám. Ona měla hezký jednopokojový byt a byla nesmírně sladká i štědrá. Nakonec jsem u ní zůstal několik měsíců.“ Roland se za své využívání pohostinnosti u žen nestydí, i když si myslí, že tento životní styl vyhovuje spíše ‚nekonvenčním typům‘ mužů.


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:18