10 tisíc za hodinu, 140 tisíc za týden a k tomu ještě luxusní auto. I tolik jsou muži schopni dát za obyčejný sex! Zjišťovali jsme, co je k tomu vede.

Zpověď ženy, které za sex platí...


Eva (25) je atraktivní blondýna. Vypadá jako žena movitého podnikatele... Je inteligentní, není vyzývavá. Že už se pět let živí sexem, by nikdo nepoznal: „Začala jsem v Praze studovat vysokou a chtěla si přivydělat. Kamarádka mi doporučila agenturu, která hledala fotomodelky. Začala jsem tedy fotit.

Pak se mě jednou fotograf zeptal, zda si nechci jen tak za nic vydělat 250 liber. Do Prahy prý přijede jeho známý Angličan a potřebuje na obchodní jednání atraktivní ženu. Chvíli jsem přemýšlela, ale po ujištění, že nepůjde o sex, jsem do toho šla. John byl muž kolem 50, gentleman. Po skončení jednání mi jenom políbil ruku a podal obálku. A dál už to šlo přirozeně. Fotograf mě doporučil agentuře a ta mě nabízela klientům. Ze začátku jsem odmítala sex, ale když si mě jednou objednal na večírek charismatický Španěl, v posteli jsem mu skončila, protože jsem sama chtěla, a když jsem pak ještě na nočním stolku našla obálku s 1500 eur, cítila jsem se jako ve snu...

Jasně, že to není vždy tak krásné, při této práci musíte vyjít i s muži, kteří se vám nelíbí, ale musím říct, že se ke mně ještě nikdo nechoval moc hnusně a vlast­ně ani nechtěl nějaké nechutné praktiky. Mými klienty jsou hlavně cizinci, z Čechů pak většinou známé osobnosti, sportovci, kteří si chtějí užít nezávazný sex a přitom nevyvolat dojem, že jdou s prostitutkou.

Moje taxa je 350 eur na hodinu, za tři hodiny 750 eur, za noc 1500 eur. Také se stá­vá, že se mnou klienti chtějí strávit dovolenou, pak si říkám o 5500 eur za týden a náklady. Kromě toho dostávám od klientů i drahé dárky, od jednoho to bylo dokonce luxusní auto. A co k tomu muže vede? Ti stálí jsou do mne možná svým způsobem i zamilovaní, ale většina prostě chce jen sex bez závazků a po boku ženu, kterou se můžou pochlubit kamarádům a partnerům a která jim nedělá scény ani ostudu. To, že se jedná o společnici, většinou okolí vůbec netuší.“

Zajímá vás názor muže, který je za sex ochoten platit? Čtěte dál!


  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25