Nudný milostný život, to je kámen úrazu většiny dlouhodobých vztahů. Je samozřejmé, že po jistém čase stráveném po boku jednoho a toho samého člověka se dostaví nudná rutina, ovšem, nemusí tomu tak být.
Rajcovní prádlo oživí i uvadající sexuální apetit.

Rajcovní prádlo oživí i uvadající sexuální apetit.

Sázka na jistotu

Záleží jen a jen na vás, zda vyvinete nějaké úsilí pro zlepšení erotických chvilek, nebo necháte vše při starém a budete doufat, že vás muž nepůjde za zábavou jinam. Máte to jen ve svých rukou…

Pokud jste zdrženlivější, nepotrpíte si na žádné velké divočiny, pak začněte od samého základu. Uvidíte, třeba v peprných erotických hrátkách najdete zalíbení. Základem úspěchu je však sebevědomí. Ano, tak „málo“ stačí ke štěstí v ložnici. Jakmile odhodíte stud, začnete mít ráda pohled na své vlastní tělo, budete si vědoma svých předností, odrazí se to na vaší auře. Není více sexy ženy než té, co hrdě nosí klidně i kilogramy navíc.

Druhou, neméně podstatnou záležitostí, je prádlo a doplňky. Sice bavlněná trička přítele, která vám jsou o několik čísel větší zaručují pohodlí, jenže na svůdnosti zrovna moc nepřidají. Vzdávat se jich však nemusíte. Stačí po příchodu z ložnice mít kolem sebe omotaný ručník, pod ním pouze rajcovní kalhotky. Ideálně bez rozkroku. 

Je až k nevěření, jak tato titěrná věc dokáže muže rozpálit doběla. Stejnou službu poskytnou podvazky, síťované punčošky, korzety, krajkované sety, síťované overaly známé pod názvem bodystocking nebo červené lodičky. Po intimnostech můžete znovu hupsnout do tolik milovaného spacího úboru.

  0:01
Témata: sex, vztah