A vy do něho také! Připoutejte k sobě milého sexem tak návykovým, že už nikdy nezatouží po nikom a ničem jiném! Jiskry lásky rozzáří vaši ložnici už tuto noc.

Z filmů můžete snadno získat dojem, že stačí, když s novým mužem vášnivě zdemolujete postel, a na světě je hned láska jako trám. Vážně ale může skvělý sex zařídit, aby se do vás muž bezhlavě zamiloval a zapomněl kvůli vám na celý svět? A můžou takové hrátky posílit i vaše city k němu? Filmaři kupodivu nepřehánějí. Příroda chce, aby spolu pár po zplození potomků ještě nějaký čas zůstal, a proto zařídila, že při sexu vylučují muži i ženy hormony lásky a dobré nálady.


Kdykoli se přimknete k milenci, zaplaví vás oxytocin, který vyvolává důvěru, klid a spokojenost. Současně se svezete na vlně dopaminu, hormonu, jenž vás zalije jásavou radostí, kdykoli se vám něco podaří. Díky mazaně namíchanému hormonálnímu koktejlu nejen toužíte po dalších dávkách sexu, ale navíc se nemůžete nabažit svého partnera. Proto skutečně platí, že čím častěji spolu spíte, tím je vaše láska pevnější. Hormony lásky vám navíc dokážou poplést hlavu a srdce nejen na samém počátku vztahu, ale i ve chvíli, kdy už s milým randíte delší čas a začínají vás přepadat dotěrné myšlenky, že už váš vztah vyčpěl a největší vášeň máte nenávratně za sebou. Zařiďte, aby přírodní síly v posteli začaly pracovat pro vás a vy se do sebe zase bláznivě zamilovaliPoznali jste se teprve nedávno


Ležíte s ním v posteli a vášnivě se k němu tisknete, přesto je pro vás zatím víc cizincem než důvěrně známou bytostí. Kromě vzájemné touhy a erotického jiskření vás ještě mnoho nespojuje. Na začátku vztahu se spousta žen nemůže zbavit protivného pocitu, že svého partnera milují víc než on je. Na vině jsou hormony. Oba se sice koupete v uklidňujícím oxytocinu, jenže mužský pohlavní hormon testosteron jeho konejšivé účinky potlačuje, zatímco ženský estrogen je naopak zesiluje. Hloupý nesoulad! Naštěstí existují způsoby, jak můžete tuhle nerovnost napravit. Povyšte živočišný sex na opravdové milování a pevněji jím k sobě partnera připoutejte!


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:41