Toužíte po skvělém sexu, ale totálně vám chybí energie? Nezoufejte, i tak si můžete báječně užít, stačí se přihlásit do školy pro líné milence a milenky.

Když se řekne sex, často nás napadne jediné slovo – námaha. Celý den v práci, uvařit večeři, uklidit, nahnat děti do postele – není divu, že člověk pak na nějaké veletoče v posteli nemá sílu ani náladu. Přitom chvilka něhy by nás přivedla na lepší myšlenky a krásně ukolébala k sladkému spánku. V takové chvíli stojí za to vyzkoušet koncept „líného sexu“. Neznáte? To je zkrátka sex s co nejmenší námahou – a není na tom vůbec nic špatného. „Líný sex bývá často ten nejlepší,“ tvrdí sexuální terapeut Ian Kerner, autor knihy Na ní záleží především. „Během něho se totiž můžete skutečně uvolnit a dokonale se poddat vzrušení.“ Tak se do toho pustíme? Sepsali jsme pár triků, jež rozhodně stojí za vyzkoušení…

Připravte se


Příprava představuje první krok k dokonale línému sexu. Nemyslíme tím, že se musíte všude oholit nebo si navléknout sexy prádélko. Přesně to jsou totiž věci, na které nemáme čas ani energii. Sexuoložka Jill McDevittová navrhuje, abyste si všechny potřebné propriety připravili pěkně k ruce buď do zásuvky nočního stolku, nebo někam do tajné truhličky (která může být třeba i uzamykatelná, pokud nechcete, aby její ­obsah zkoumaly zvědavé oči vašich dětí nebo vaší tchyně). „Pokud máte svoje hračky pěkně po ruce, nebudete ­plýtvat energií na jejich hledání,“ tvrdí. ­Vyplatí se mít kondomy, lubrikanty a podobné věci hezky pohromadě. ­Každý joul energie se přece počítá!

http://gty.im/851785278

Ať si vás svlékne on


Proč se taky namáhat sama, že? Navíc je to skvělá předehra. Nemusíte ze sebe strhávat šaty, jen pěkně pomaloučku. Jane Greerová, sexuoložka a autorka knihy A co já?, tvrdí: „Nechte vašeho partnera, ať vás pomalu a eroticky svlékne, pěkně kousek po kousku. Jak roste erotické napětí, roste také vzrušení z fyzického dotyku.“ Je to něco jako striptýz, jehož podobu má ale v rukou pouze on. Věřte, že už jen to vědomí ho bude rajcovat a vás zase vzruší, že netušíte, kterého kousku kůže se dotkne příští vteřinu. Čím víc toho máte na sobě ke svlék­nutí, tím více smyslná ta hra bude.

Máte naopak energie na rozdávání? Čtěte: 5 nových her v sexu. Zn. Zkuste ještě dnes v noci


  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:19