I mezi pohádkami, vanilkovými rohlíčky a sklenkami svařáku se určitě najde chvilka na něžnosti, pomazlení nebo rovnou vášeň jako hrom. Stačí, když si to prostě budete přát!

Čekaly mě první single Vánoce. Moc jsem se na ně netěšila, ale ignorovat jsem je nechtěla. Naopak jsem se rozhodla neodbýt je větví jehličnanu, ale vydala jsem se pro opravdový stromeček. Vybrala jsem si jedličku a hezký mladý muž mi ji soukal do obalu. „Stojan na stromek máte?“ zeptal se. Zalapala jsem po dechu: „No, to nemám...“ Muž se pousmál. „Tak přidáme ještě stojan.“ Došlo mi, že s koupí stojanu problém nekončí. „A nemohl byste mi ho tam rovnou dát?“ zeptala jsem se, a teprve když se začal smát, došlo mi, jak blbě ta věta vyzněla.


Ale on už se zase ovládal. „Kde bydlíte? Když mi tu necháte adresu, stavím se k večeru u vás a něco s tím udělám.“ Přiznávám, líbil se mi, tak jsem mu dala vizitku. Celou cestu domů jsem pak na něj myslela. Na to, jak byl hezký, milý, jak se krásně smál, a taky na to, čemu se smál... A hrozně moc jsem v tu chvíli zatoužila po sexu. Když večer zazvonil, sjel mě pohledem, ale hned se hnal ke stromku. Shodil ze sebe péřovku a já skousla spodní ret. Měl tak krásné tělo...


„Tak hotovo, můžete zdobit,“ otočil se. A mě v tu chvíli nějak záhadně opustily všechny moje zábrany a udělala jsem něco ne­uvěřitelného. Přistoupila jsem k němu a začala jsem si rozepínat svetřík. Pochopil. V mžiku jsme byli oba nazí. Milovali jsme se snad všude – pod stromečkem, v kuchyni, ve sprše... Byla to ta nejžhavější štědrovečerní noc a vůbec nevadilo, že na rybu a salát tentokrát nedošlo.


  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:57