Tak tyhle postelové rošťárny si užijete oba. Chlapy hraní nikdy neomrzí, ale vy se přece taky nerada nudíte...

Kouzla s penisem

Znáte lepší erotickou hračku? Dnes večer si ji důkladně vezměte do parády.


Tělo

Tělo penisu tvoří topořivé tkáně a cévy, jimiž se při vzrušení přihrne krev. Udělejte z palce a ukazováčku kroužek, u kořene penis obemkněte a pumpujte nahoru a dolů, ale ne až k žaludu. Žalud je sice nejcitlivější, ale právě proto ho můžete snadno předráždit (obzvlášť pokud se dotýkáte uzdičky). Když po něm přejedete jen občas, vnesete do sexu prvek očekávání. Testujte, jaký rytmus milému vyhovuje.


Žalud

Muži jsou jediní savci, kteří mají na penisu žalud. Ten podle vědců příroda chlapům nadělila proto, aby při přírazech vytlačili z vaginy semeno předchozího milence. To by ovšem znamenalo, že naše těla nejsou stavěná na monogamii! Žalud je hodně citlivý na dotek. Kreslete mu na něm třeba jazykem kroužky poté, co jste vycucala mentolku.


Uzdička

Je to jenom malý kousek tkáně, ale její soustředěné laskání mu dokáže zařídit obrovské vzrušení. Zkuste kmitat špičkou jazyka stejně, jako to dělá partner, když vám dráždí klitoris.


Šourek a varlata

Většina mužů doteky na těchto místech přímo zbožňuje. Přitom dost žen varlata při milování zanedbává. Zkuste se jich dotýkat konečky prstů, jemně po nich přejíždět nehty, tahat za ně. Vezměte si na pomoc třeba žínku namočenou v teplé (ne horké!) vodě.


Prostata

Tahle žláza vyrábí lehce zásaditou šťávu, která tvoří asi třicet procent spermatu. Je hustě protkaná nervovými zakončeními, takže citlivě reaguje i na jemnou masáž. Nejlíp na prostatu dosáhnete, když příteli jemně zasunete prst do konečníku, ale pokud se vám do takových hrátek nechce, zkuste mu místo toho při orálním sexu bříšky prstů rytmicky tisknout hráz mezi kořenem penisu a varlaty.


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:20