Zapomeňte na trapnou výmluvu: „Miláčku, nezlob se, ale když mě hrozně bolí hlava.“ Sex je lékem na všechno. I na bolest hlavy.

U sexu se nemusíte bát předávkování, nanejvýš se stanete závislá... Pomůže vám s nevolností při menstruaci nebo s bolavými klouby. Náš mozek totiž při sexu produkuje látky, které mají stejný účinek jako morfium. Na sex zkuste myslet třeba u zubaře. Ne proto, že by vás mělo vzrušovat pomyšlení na bolest nebo zubařskou vrtačku, ale protože už pouhá představa milování působí magicky a pomůže vám od strachu i bolesti.

Sex dieta


Chcete zhubnout a stále se to nedaří? Zkuste ničení ve fitku proložit vášnivým milováním. Pokud si užijete sex třikrát týdně, máte jistotu, že je dole víc než osm tisíc spálených kalorií ročně. Stejně snadno zabírá sex také na celulitidu. Ženské tělo produkuje při milování velké množství estrogenu, který má na svědomí rychlou obnovu pokožky. Škoda že kosmetické firmy ještě nepřišly s nápadem, jak vyrobit „instantní sex“...

Čtěte také8 mýtů o tom, co muži chtějí od žen

Místo pilulek sex


I přestože si při sexu vyměníte s partnerem takových virových informací, až jde hlava kolem, má pomilování na náš imunitní systém pozitivní vliv. Zvýší počet protilátek v těle až o třicet procent. Díky sexu si také můžete vypěstovat čich, jaký vám bude závidět i superman. Ve chvílích vzrušení se vám zrychlí krevní oběh a následně se probudí k životu všechny čichové receptory. V neposlední řadě si přijde na své i duše. Mozek v okamžiku „O“ uvolní endorfiny, tedy hormony štěstí, a ty se pak postarají, abyste byla šťastná, vyrovnaná a veselá. Ještě si budete sex odpírat?

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:49