Chcete nabrat síly, oslnit v práci nebo v tělocvičně... tohle všechno zvládnete, jen když vám bude dobře. Satisfyer Pro 2 je revoluční, sexy high-tech vychytávka, která vás posune na další úroveň potěšení.

Satisfyer Pro 2 stimuluje klitoris bez jakéhokoliv kontaktu, díky vlastní inovativní technologii. Jemně jej celý nasaje, obejme a tlakovými pulzy jej namasíruje dříve nepředstavitelným způsobem. 


11 stupňů intenzity se postará o různé tipy stimulace od laskavé až po tu opravdu intenzivní. To činí Satisfyer Pro 2 jedinečným, všestranným a nepostradatelným pomocníkem.Uvolněte se a (roz)mazlete se!


Bezdotyková stimulace klitorisu zabraňuje znecitlivění tohoto nejsmyslnějšího ženského místečka. Ve srovnání s klasickými vibračními pomůckami tudíž můžete Satisfyer Pro 2 okamžitě použít a prožít další a další orgasmus.Ještě více zábavy pod vodou!


Satisfyer Pro 2 je vodotěsný, takže s ním zažijete ještě intenzivnější zábavu ve sprše, ve vaně či ve vířivce. To musíte zažít: stimulace podtlakovými vlnami se pod vodou ještě mnohonásobně zintenzivní!
Materiál a design


Satisfyer Pro 2 přichází v luxusní zlato-růžové barvě. Masážní hlava je vyrobena z  velmi jemného a na dotyk příjemného lékařského silikonu. Masážní hlava je snímatelná pro dokonalé čištění. Satisfyer Pro 2 je 100% hygienický, protože žádná voda, lubrikant, nebo jiná tekutina nemůže být nikdy vtažena do dutin přístroje. Jeho motor je navíc mnohem tišší, než tomu bývá u konkurenčních výrobků. Satisfyer Pro 2 je vybaven vestavěnou dobíjecí baterií, a proto je šetrný k životnímu prostředí.  USB magnetický nabíjecí kabel je součástí balení.


Tip: Ještě dokonalejší prožitek docílíte použitím lubrikantu na vodní bázi.


Zkuste použít Satisfyer Pro 2 i při milostném spojení. Váš orgasmus bude ještě intenzivnější, což si zaručeně užijete nejen vy, ale i váš partner.


  4:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:28