Způsobů, jak vnést do partnerského soužití víc vzrušení, existuje nespočet. Přinášíme další várku žhavých tipů!

První díl najdete zde

1. Mazaně ho líbejte


Proč byste se líbali pořád stejně, když se to dá dělat tisícem různých způsobů? Vyzkoušejte pár triků, které tanec dvou jazyků promění v hypererotický zážitek.
1. Jemně partnera kousejte do horního rtu a pobídněte ho, ať vám dělá totéž. Horní ret je erotogenní zóna, kterou spousta lidí nechává ležet ladem. Ženy ho mají ještě citlivější než muži. Hinduistické erotické příručky dokonce tvrdí, že horní ret máte nervově propojený s klitorisem!
2. Až vám partner zasune jazyk do úst, začněte jemně sát jeho špičku. Muži si často stěžují, že se ženy líbají moc jemně. Razantnější přístup ho proto určitě vzruší.
3. Předávejte si z úst do úst jahodu, třešeň nebo kousek manga. Anebo vezměte do pusy doušek šampaňského a dejte ze svých úst napít partnerovi. Když zapojíte do hry všechny smysly včetně chuti, milování vás mnohem víc uspokojí.

http://gty.im/726773211

2. Roztančete bod G


Lehněte si na záda. Přitáhněte kolena k hrudi a opřete chodidla partnerovi o ramena. Až do vás vstoupí, požádejte ho, aby vás rukama chytil za kotníky. Muže rozpálí pocit, že má milování plně pod kontrolou. Vy si na oplátku užijete přímé zásahy bodu G. Oboustranná spokojenost zaručena!

3. Protahujte vzrušení


Vyznavači tradičního tantrického milování dokážou toto cvičení protahovat donekonečna. Vy si ale nejspíš neumíte představit, že byste tři dny vedle svého drahého jenom ležela, dívala se na něj a vyprávěla mu své erotické fantazie. Proto zkraťte dobu na tři hodiny. První hodinu vedle sebe ležte na posteli a navzájem si popisujte, jak a kde byste se chtěli toho druhého dotýkat. Smíte se objímat, ale ne laskat. Druhou hodinu se smíte hladit po celém těle kromě intimních partií a ňader. Třetí hodinu už je dovoleno úplně všechno, na co máte chuť!

4. Zapomeňte na ruce


Místo abyste muži bloudila dlaněmi po těle, prozkoumejte jeho vzrušivé zóny jazykem. Líbejte ho všude tam, kde byste se ho chtěla dotýkat prsty – na bradavkách, na vnitřní straně stehen, na varlatech. Pokud vás vzrušuje pocit bezmoci a odevzdání, můžete si nechat svázat ruce, abyste je opravdu nemohla používat.

Tip: Jestli máte dlouhé vlasy, přejíždějte jejich konečky partnerovi po těle. Anebo ho jemně lechtejte na hrudi hroty bradavek.

http://gty.im/726773229

  19:00,  aktualizováno  10:13