Fajn, sex ve vaně už jste měli a slyšel to celý dům. Nechte teď sousedy pár nocí vyspat a vraťte se do postele s něžnostmi, které vás dva víc sblíží.

Možná vaše ložnicové snažení připomíná spíš trénink dvou vrcholových gymnastů než erotickou scénu z filmového slaďáku a vás to štve. O dlouhých pohledech, jemných polibcích a vynalézavé předehře si můžete nechat jenom zdát. „Rozepne mi džíny, zhasneme a hupsneme rovnou na věc,“ svěřuje se pětadvacetiletá kadeřnice Kristýna. „Občas mi připadá, že si jdu do postele pro orgasmus jako do samošky pro pět housek.“

1. Svlékněte se jen napůl


Tvařte se jako vyložená stydlivka. Stáhněte si džíny a svetr, ale kalhotky a podprsenku si nechte na sobě. Pak se stulte k partnerovi a dovolte mu, aby vás jenom líbal anebo se vás dotýkal přes spodní prádlo. Budete si připadat jako puberťačka na první schůzce a dojde vám, že mazlení může být úplně stejně erotické jako sex (a možná ještě víc). Jemně partnerovi přejíždějte dlaněmi po těle. Prozkoumejte i ta zákoutí, kterých se běžně nedotýkáte – třeba podkolenní jamky, kotníky, chodidla. Vaše doteky by měly být lehké jako šimrání peříčkem. Mněte mu ušní lalůčky mezi palcem a ukazováčkem, putujte mu špičkami prstů po obličeji, jemně mu masírujte zátylek. Pokud je jen trochu důvtipný, pochopí, co po něm chcete, a začne vás také něžně laskat.

http://gty.im/554598837

2. Společně dýchejte


Lehněte si vedle sebe na bok, aby do sebe vaše těla zapadala jako dvě lžíce. Vmáčkněte partnerovi zadek do klína a naznačte mu, aby vás zezadu pevně objal. Pak chvíli jenom tiše ležte, nehýbejte se a odpočívejte. Až se příjemně uvolníte, soustřeďte se na rytmus partnerova dechu a zkuste se nadechovat a vydechovat společně s ním. Za několik minut budete mít pocit, že jste splynuli v jedno tělo a jednu duši.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25