Bojíte se, že na prvním rande s vaším vysněným plácnete něco nevhod? Jackie má orientační doporučení, kterým tématům se vyhnout a proč.

Patříte k bytostem, kterým nervo­zita svazuje jazyk nebo (a to může mít mnohem horší následky) vás nutí povídat páté přes deváté, až se sama divíte, co na sebe všechno prozradíte? V takovém případě potřebujete svou výřečnost vtěsnat alespoň dočasně do nějakých mantinelů, aby vyhlédnutý objekt neutekl dřív, než stih­ne zjistit, jak jste ve skutečnosti báječná a stvořená přímo pro něj. Až se uklidníte a váš vztah bude postupovat, logicky dojde i na všechna témata z následujícího seznamu. Mějte ale na paměti, že na první rande vzhledem k jejich ošemetnosti raději nepatří. A to dokonce ani v případě, že jste si smluvili schůzku na základě inzerátu, na které lidé otevírají některá témata dřív, než je při ‚provozním‘ namlouvání v terénu běžné.Tabu 1:  Zdravotní stav


Ten samý muž vám možná jednou bude přidržovat hlavu v pohnuté chvilce, kdy bude zcela jasné, že jste to na večírku s alkoholem zjevně přehnala. Dost pravděpodobně si potom dál bude myslet, že jste víla a že takový trapas se zkrátka může stát. Je i docela dobře možné, že vás za pár týdnů bude balit do deky a nosit na záchod, až vás sklátí chřipka, a ukáže se jako dobrý zdravotní bratr.


Co by ovšem určitě nevydýchal (pokud sám není hypochondr), jsou lékařské zprávy o stavu vaší tělesné schránky na prvním rande. Nevyprávějte mu sama od sebe nic, co má zapsáno na kartě váš obvodní lékař, a už vůbec ne třeba gynekolog, případně kožařka. Muži si bezděčně vybírají ženy podle několika znaků – přitahují je například širší boky kvůli plodnosti (ačkoliv se sami otcovství obávají). Zdravotní stav je jedním z důležitých ukazatelů, jestli jako potencionální mat­ka rodu vyhovujete. Berte to tak, že ve skrytu duše s vámi touží mít senzační sex, a k tomu se žádné rozbory zdravotního stavu nehodí.


  13:06,  aktualizováno  31. března 2019 13:41