Jste z něj nervózní? Zbytečně. Doporučujeme vyzkoušené triky, díky nimž si premiéru užijete naplno!


? Poslouchejte ho.


Chcete mu toho o sobě povědět co nejvíc? Anebo jste jen nervózní, bojíte se ticha – a tak pro jistotu melete a melete? Když však nového kandidáta pořádně nepustíte ke slovu, jednak o něm moc nezjistíte, ale ještě ho můžete přehnanou otevřeností vyděsit. Nesvěřujte se mu zatím s příliš citlivými věcmi (traumatickým rozvodem rodičů, vyhazovem z práce), nikoho nepomlouvejte a raději se s partnerem podělte o zábavné historky. A hlavně mu dejte řádně najevo, že vás zajímá (tedy pokud je to pravda!).? Odhalte falešné pomocníky.


Lodičky, které vám dělají puchýře a příšerně vás dřou, push-upka bez ramínek, která ale při chůzi sjíždí k pupíku, nebo experimenty se samoopalovacím krémem. Tihle pomocníci vám můžou úplně zničit rande. Jestliže se na schůzce necítíte ve své kůži, každý chlap na vás nervozitu pozná.? Proměňte trapas v zisk.


Uvízl vám v zubech kus špenátu? Skvělá příležitost ukázat, že si umíte udělat legraci sama ze sebe! Nic chlapa totiž nenudí víc než společnice, která se bere až moc vážně. Smích vás navíc uvolní. Pozor! Raději zbytečně neodhalujte prsa a chodidla a nezmiňujte bývalého.


Hledáte lásku? Jak na to se dočtete na další straně!


  12:08,  aktualizováno  31. března 2019 13:40