Chcete si s drahým v peřinách užívat ještě víc rozkoše? Nestydatě vás to naučíme!


1. Čichejte jeho vůni.


Podle vědců se při výběru milence nevědomky řídíte vůní jeho potu, neboť z ní vycítíte, jakou má lovec genetickou výbavu. Čím víc se jeho a vaše DNA liší, tím větší je šance, že spolu zplodíte zdravé potomky. Před příštím milováním se oba osprchujte jen vodou a nepoužijte mýdlo ani parfém. Vášeň se znásobí! Po milování mu položte hlavu na hruď a zhluboka nasávejte. Nejspíš se znovu vzrušíte!2. Choďte domů pozdě.


Když jste pořád spolu, máte spoustu příležitostí k sexu, takže se na milování ani nestihnete těšit. Jen si vybavte, jak dychtivě jste z drahého strhala oblečení, když jste se vrátila z víkendu s kamarádkami. Naplánujte si proto na každý týden radovánky, které si užijete každý zvlášť. Jděte do tělocvičny, navštivte kamarádku a domů se vraťte až pozdě večer. Najednou oba zase zahoříte touhou!3. Stanovte si limit.


Věříte, že čím delší sex, tím lepší? Ve skutečnosti dosahují ženy orgasmu při správném dráždění obvykle za tři až patnáct minut, zatímco milování delší než půl hodiny už řadě z vás připadá únavné a ještě vám po něm zůstanou odřeniny v rozkroku. Domluvte se, že budete dovádět čtvrt hodiny a pak se od sebe odtrhnete, ať slast přišla, nebo ne. Pocit, že musíte pospíchat, vás možná překvapivě rozparádí.Sex z lásky je zdravější


Dovádění s milovaným mužem vašemu tělu prospívá víc než žhavé objetí krásného neznámého. Proč to tak je?

Orgasmus tiší bolest, zbystřuje zrak a čich a umí léčit záněty, což platí bez ohledu na to, jestli si slast užíváte se zbožňovaným a oddaným parťákem, nebo s hezounem, kterého jste poznala před dvěma hodinami v baru a necítíte k němu nic než žhavou touhu. V náručí milovaného chlapíka, jemuž důvěřujete a cítíte se s ním v bezpečí, ale vaše tělo vylučuje navíc hormon dopamin, který snižuje hladinu špatného cholesterolu v krvi, a tím vám chrání srdce a cévy. Sex s cizím mužem vám bohužel blahodárné působení tohoto hormonu nezajistí. Zázračný dopamin také způsobuje, že vám všechny starosti najednou připadají menší, navozuje pocit pohody a klidu, a tím vás chrání před stresem. Navíc vám zařídí bezproblémové usínání a hluboký spánek.


  7:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:22