Někdy stačí málo, aby se děly velké věci. Trocha „fyzické námahy“ vás postaví na nohy. Před sebou máme ještě dva dny volna, počasí nemá být nic moc, tak proč je neprožít v posteli?!

Padáte únavou, nejraději byste se zabořila do křesla nebo pod peřinu, vzala si knížku a nemyslela na žádné zbytečnosti. Jenže přítel obchází kolem jako mlsný kocour a dneska TOMU asi neujdete. Některé ženy v takovou chvíli zkrátka přidrží...

Pro ty ostatní, co nechtějí sex jen protrpět s tím, že si v hlavě pořád dokola opakují větu „Ať už se konečně udělá“, ale chtějí si taky užít, tady máme pár ověřených tipů, kterak naladit sama sebe. Není totiž většinou lepší relaxace než se uvolněně pomilovat s tím, koho máte ráda. Na úvod se podívejme pod peřinu v Evropě. Při rozsáhlém průzkumu v Unii odborníci zjistili, že si většina jejich obyvatel dopřává sex dvakrát týdně po dobu šesti minut. A teď vy. Chce to po vás desetkrát za týden a po třech minutách má dost? Pokud vám je takové jeho chování proti srsti, pak svého muže vyměňte a najděte si někoho bližšího svému „druhu“. Jestliže je všechno, jak má být, a vy jen prostě dneska nemáte chuť, zkuste následující rady.

Babiččiny košile


Tentokrát – nebo raději natrvalo – odhoďte všechna ta flanelová pyžama a noční košile po babičce. I když se v nich cítíte jako v bavlnce nebo jako u maminky v bříšku, nenavnadíte v nich nikoho, natož sama sebe. Nebo vy si skutečně přijdete v pánských trenýrkách, sepraném tričku a vlněných ponožkách sexy? Neradíme vám, abyste se okamžitě šněrovala do nepohodlného korzetu a do postele lezla výhradně v podvazcích. I když by to přítele určitě potěšilo, pracujeme v prvé řadě na navnaďování vašeho, ne jeho libida. K tomu postačí hladící saténová košilka, kalhotky nechejte hluboko v šuplíku. A než vyjdete z koupelny, nezapomeňte se v zrcadle pořádně pokochat sama sebou. Až uvidíte onu celkem radikální změnu a uznáte, jak jste sexy, nebudete si už nikdy chtít škudlit svoje tělo jenom pro polštář a peřinu.

Čtěte také: Co čekat od muže v lásce a sexu podle jeho znamení zvěrokruhu?


  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25