Stýská se vám po vašem miláčkovi? Pak pro vás máme dobrou zprávu: i počítač nebo mobil se mohou změnit v erotické pomůcky. Naučte se užívat si „po drátě“!

Dát si schůzku není vždycky úplně snadné. Možná bydlíte každý v jiném městě, nebo se zkrátka nestíháte potkat. Troška sexuálního strádání může být fajn, ale čeho je moc, toho je příliš. A proto bylo vynalezeno „sextování“ zvané též „sexting“ (složenina z anglických slov sex a texting). Na tom, že se spolu dva plnoletí jedinci virtuálně stýkají a společně fantazírují pomocí SMS nebo ICQ, není nic špatného – a může to být zábavné i vzrušující. Sexting nemusíte používat jen pro uvolnění sexuálního napětí, je to také dobrá předehra a možnost ventilovat svoje nejintimnější fantazie. Jestli se v realitě ostýcháte říct, co máte ráda, sexting vám pomůže to partnerovi sdělit. A není proč se stydět, dnes ho provozuje prakticky každý. Tak do toho!1. Než začnete…


První důležitou věcí je správná ­volba místa a času. Sextování z práce vypadá sice celkem sexy, ale půjde vám lépe, když u toho budete sama doma. A ověřte si, že čas, který jste vybrala, se hodí i vašemu partne­rovi – ušetříte si zklamání, že se o jeho pozornost dělíte s fotbalovým přenosem.

Vypněte na svém telefonu automatické opravy pravopisu. Tato funkce totiž jen zřídkakdy rozpozná lechtivá slova a dopadne to tak, že budete nechtěně odesílat velmi vtipné zprávy. Také pečlivě zkontrolujte, že se zprávy skutečně chystáte odesílat na správné číslo (a ne třeba svému šéfovi).


  17:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:31