Možná máte tuto zkušenost za sebou a těšíte se na další zážitky. Ale možná jste jedna z těch, které se análnímu sexu brání.

Bolest

Nejčastějším strachem z análního sexu je bolest. Souvisí s tím, že zadní otvor není primárně určen k sexuálnímu spojení, a tak nemá takové přizpůsobovací schopnosti jako vagina. Rozkoši se však meze nekladou, a pokud si chcete milování zezadu užít, je nutné mít po boku opatrného a chápavého partnera.


Sucho

Jak jsme již napsali, anální otvor není vagina, tak je ochuzen o zvhlčování, které napomáhá hladkému průběhu milování. Takže nikdy nezapomínejte na lubrikant.


Nechtěný sex

Pokud jste zažila, že by vám ho tam partner vsunul bez jakékoli přípravy a domluvy, je možné, že už nechcete tento zážitek nikdy opakovat. Mohlo dojít i k úrazu, jako lehké natržení či slabé krvácení. Jestli svému milenci důvěřujete a chcete anální sex vyzkoušet, buďte hodně opatrná. Partner vás nesmí nutit, klidně se mu svěře se svým negativním zážitkem, jestli je rozumný pochopí nebo bude při experimentování velmi opatrný a trpělivý.


Nepříjemné pocity

Další co vás může od análního sexu odrazovat je samotný divný pocit. Jde o spojení penisu s otvorem, který je určen na něco zcela jiného. Zkušenosti žen, které anální sex zažily jsou různé. Některé si ho nemůžou vynachválit, jiné ho nechtějí a přímo je děsí. Rozhodnutí je jen na vás.


Pohlavní choroby

Nezapomínejte na fakt, že anální otvor je více náchylný na přenos pohlavních nemocí, proto nezapomínejte na ochranu, nebo se dejte s partnerem testovat. Při análním sexu je velmi důležitá hygiena, na kterou opravdu nezapomínejte!


  8:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:06