K superorgasmu stačí mobil! Čtěte, jak se milovat na dálku.

Ať už vás o něj požádal on, nebo jste to vy, kdo po něm touží, při erotickém rozhovoru na dálku buďte přirozená a do ničeho se nenuťte. Jde hlavně o zábavu. Pokud se odvážíte vstoupit do divokých vod slovního dráždění, pamatujte, že musíte sama cítit silný nápor vzrušení. V opačném případě raději zavěste – váš nucený výkon by nepůsobil přesvědčivě a sama byste si nic neužila.

Dříve než zvednete sluchátko, zamkněte se v pokoji a ujistěte se, že vás nikdo neuslyší. S naprostou samozřejmostí pak budete popisovat i ty nejzapovězenější fantazie. Nakonec se pohodlně natáhněte na postel a vytočte číslo svého milence.

Rozpoutejte sexy smršť


Nejděte na věc zhurta. Stejně jako při předehře i zde se vyplatí koketně mlžit. Mluvte pomalu a posaďte svůj hlas o pár tónů níž než obvykle. Pamatujte, že při sexu po telefonu pravda nehraje žádnou roli. Zavřete proto oči a živě si všechno představujte. Na zahřátí výborně poslouží otázky typu „kde právě jsi?“, „co děláš?“ nebo „co máš na sobě?“. Pokud se zeptá on vás, neodpovídejte stylem „jsem doma, nedělám nic a na sobě mám tepláky“.

Místo toho začněte pikantně vykreslovat situaci, ve které jste,  a sporé oblečení, jež na vás zůstalo. Nalžete mu třeba, že jste v práci, kolegové odešli na oběd a vy si s dlaní pod sukní představujete, že si to spolu rozdáváte na kancelářském stole. Vzájemně si pak popisujte, co právě děláte, a doprovázejte svá slova slastnými vzdechy. Jestli se váš přítel chytil, poznáte podle jeho zrychleného dechu a časté frekvence slov spojených s jeho nebo vašimi genitáliemi.

Popisuje-li praktiky, které se vám nelíbí, obraťte je ve vtip a udejte nový směr. Rozhodně ho však nekárejte, že je to trapné a ať si vymyslí něco lepšího. Vzrušení by bylo ihned pryč. Postupem času si oba uvědomíte, co právě na vás platí nejvíc. Svůj úspěšný telefonát popisuje i devatenáctiletá studentka Hana.

„Chvíli jsme laškovali a já roztouženě mlaskala do sluchátka. Pak jsem zašeptala, že si na mobilu nastavím hands free a zavedu si ho přímo tam, kde bych teď chtěla mít jeho, tak ať poslouchá, jaké je to uvnitř. Pak jsem jenom otírala telefon o prostěradlo a přerývavě dýchala,“ vypráví Hana. „Byl úplně vedle. Později se mi přiznal, že si ani nestihl pořádně stáhnout kalhoty a po zbytek dne chodil s mokrou skvrnou v rozkroku.“

Bude vás zajímat: Nehledám lásku, chci sex!


  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25