Bohužel ani spokojený vztah není zárukou toho, že muž svou milou nepodvede.

Jistě, je dost diskutabilní, jestli se dá nazvat vztah 100% šťastným a podle čeho míru štěstí ve vztahu posuzovat a měřit. Přesto však obecně můžeme říct, že některé mužské zálety a úlety jsou dost nepochopitelné, protože o svou partnerku nechtějí za žádnou cenu přijít a ve vztahu s ní jsou údajně šťastní. I tak však měli potřebu být nevěrní! Jak je to možné?1) Zvědavost


Někteří muži si to nechtějí přiznat, ale i když jsou šťastní ve vztahu, vadí jim určité drobnůstky. Třeba se občas do vztahu, i když je plný lásky, vkrade stereotyp. Dost mužů si prý v dlouhodobém vztahu nepřizná, že jim chybí romantika či jiné věci. Mnohdy mají problém o těchto svých pocitech se svými drahými polovičkami mluvit. To může být kámen úrazu, který je pak dožene k nesmyslné nevěře, které často už druhý den litují.


Čtěte také: Poznáte, že vás podvádí?2) Adrenalin


Je milion různých činností, při kterých mohou adrenalinový zážitek muži zažít. Bohužel se najdou i tací, kteří si adrenalin vybijí touto formou, a riskují tak naprosto nesmyslně svůj spokojený vztah.


  16:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:52