Zatoužíte občas po živém snu, při němž budete sténat rozkoší a vzrušeně se převalovat v posteli? Poradíme vám, jak si jej přivolat!

Jak přivábit něžný sen


Vzpomněla jste si na poslední něžný sen, který vás rozvášnil? A přála byste si eroticky snít častěji? Pak se držte několika jednoduchých zásad, které na základě letitých výzkumů definoval tým amerických expertů.

? Mezi sledováním televize, mobilu či počítače a spánkem by měly uplynout nejméně dvě hodiny - nejjistější je ale procházka na čerstvém vzduchu. Záření televizní obrazovky či monitoru působí na lidský mozek natolik agresivně, že ubíjí fantazii.

? Dalším bezcitným zabijákem erotických snů je přemíra jídla. Jestliže dokážete usnout na lačný žaludek, budete odměněna strhujícím vírem vzrušujícího snění.

? Zapomeňte na prášky na spaní. Místo toho zkuste skleničku lehkého vína. Více však raději ne - alkohol může zbourat zábrany při milování, ale zato úplně vymaže snové centrum.

? Zkuste to s vůněmi. Jasně vede vanilka, pomeranč, ambra a květinové vůně. Zapálit si můžete vonné tyčinky, svíčky anebo aromalampu.

? Velkou roli hrají osobní asociace. Živé sny můžete přilákat tím, že si na noční stolek nebo přímo do postele vezmete předmět či oblečení vonící vaším mužem nebo přítelem.

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:43