Je zcela normální, že se ženě v těhotenství a po porodu mění hormonální rovnováha. To ale neznamená, že musíte mít místo mozku dudlík. Dejte si pozor na specifický rodinný slovník, ve kterém se objevují slova jako manža, příťa, mimísek a snažilka. Nechcete být přece terčem posměšků…

Následující slova budou některým ženám připadat jako kdyby byly vytažené ze španělského slovníku. Uvidí je prvně a asi jim nebudou jim rozumět. Jedná se totiž o specifickou, avšak hojně využívanou řeč kmene dítětem posedlých dam. Podívejte se na nejotřesnější výrazy, které létají světem internetu v nejrůznějších diskuzních fórech.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

Manža - označení pro partnera, kterému dámy řekly ano. Takové oslovení jistě potěší každého opravdového chlapáka.

Příťa - muž čekající na post manži.

Mimísek - nejčastější výraz pro malé dítě. Pokud jej používáte i vy, buďte vděčná, že vám mimísek nemůže nic říct či vám jinak ublížit.

Snažilka - žena snažící se počít. Ta, co to zkouší prvně, si říká Prvosnažilka.

Těhulinka, těhulka - snažilka, které se zadařilo.

Tuleníčko, tulenínko - klasický živočišný sex. Jen v případě některých žen se jedná o něco „nadpozemského“ s vidinou mimíska. A když pánbůh dá, přijde i orgasmík.

Bobínek - poklad ukrývající se v pleně mimíska.

Spermíci - ano, tušíte správně, jedná se o samčí pohlavní buňku. A pozor, ta nejsilnější, která zajistí otěhotnění, je Kapitán.

Bydlenka - normální žena v domácnosti. Jestli je bydlenka něco víc, netušíme. Pak jsou zde ještě vařilky a tvořilky. Nejspíše se jedná o osobu pohybující se u plotny a tu, co zvelebuje bydleníčko.

Mudra - doktorka, tak trochu mrcha, jež nutí matku, aby nechala mimíska naočkovat. Její názory nikoho nezajímají, protože, co ta o tom ví, že…

Mocinky - čeho je moc, toho je mocinky (příliš).

Špaténka - nedobrá nálada, protože manža je syčák.

Lovískovat - normální lidé milují, dámy s dudlíkem místo mozku lovískují.