Možná vás uklidní, že těmito otravnými návyky neoplývá jen váš milovaný, ale všichni chlapi na světě.

Mlčí jako pařez


Zatímco průměrná žena pronese za den dvacet tisíc slov, muži jich stačí ke štěstí osm tisíc. Když váš rozmilý necítí potřebu probírat nic důležitého, prostě sklapne. Mlčení mu připadá rovnocenně zábavné jako mlít pusou. Nechá vás vykládat a jen přikyvuje, takže si brzy začnete připadat jako moderátorka v rozhlase. Mlčí také ve chvíli, kdy s ním cloumá nervozita – třeba na první schůzce. Vy pak snadno podlehnete dojmu, že o vás nemá zájem.

Stres zpracovávají potichu


Muži neradi mluví o citech a obzvlášť ne o těch negativních – o strachu, úzkosti nebo vině. Navíc o starostech chce spíš soustředěně přemýšlet, než aby o nich s někým mluvil. Takže když ho popadne mizerná nálada, začne si hrát na hluchoněmého. Pokud z něj začnete páčit, co mu přeletělo přes nos, reaguje podrážděně. A důsledně se vyhýbá všem tématům, která by mu jeho obtíže připomněla.

Čtěte také: Velký erotický horoskop

Chtějí všechno řešit


Když nadhodíte jakýkoli problém, muž hned skočí po příležitosti a začne vymýšlet, jak by ho co nejlépe a nejrychleji sprovodil ze světa. Jestliže na nic nepřijde, popadne ho příšerná nervozita. Nejspíš pak začne jednoduše předstírat, že žádná potíž vlastně  neexistuje – alespoň do té doby, než vykoumá, jak s tím zapeklitým problémem zatočit.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25