Klidně si kormidlujte vztah po svém, ale tyhle rady berte vážně. Máme jich pro vás hned pět. Pozorně si je přečtěte, protože platí pro každou dvojici.

Když ho hlídáte, chce vám utéct


Čím zdráhavěji pouštíte drahého na ryby a fotbal v pánské společnosti, tím častěji zatouží pařit bez vás. Potřebuje si totiž dokázat, že si může dělat, co chce. Jestli svému drahocennému navíc bujarý večer s chlapskou partou zpestřujete kontrolními telefonáty, nestihne se na vás domů těšit. Příště ho pusťte z hnízda s úsměvem a přáním veselé zábavy. Vrátí se rekordně brzy a zasype vás pozorností!

Výčitky nefungují


Jestli váš dravec často poslouchá fňukání typu „už zase jsi přišel pozdě, vůbec si mě nevážíš“, nedivte se, že na schůzky doráží s čím dál větším zpožděním. Kdykoli ho zasypete hned po příchodu výčitkami, nemůžete se divit, že za vámi bude příště pospíchat ještě pomaleji. Raději se na svého hříšníka vytaste s pochvalami – pokud výjimečně přešlapuje před kinem včas, nadšeně plesejte. A až vás zase nechá čekat, zapřeďte: „Škoda že jsi nedorazil dřív, chtěla jsem tě před filmem pozvat na pivo.“ Vidina odměny ho příště popíchne ke spěchu.

Přirozenost je víc než trend


Možná věříte, že jste svého milovníka sbalila na zabijácké podpatky a upírsky rudou rtěnku, on by vám ale nejspíš nedokázal zopakovat, co jste měla na první schůzce na sobě. Potěší ho, že jste se kvůli němu vyšlechtila, ale je mu úplně jedno, jestli máte na sobě minisukni z loňské, nebo letošní kolekce. Víc než vašeho látkového obalu si chlapík cení toho, že si klidně umažete sukni od trávy a pořídíte si pusu požitkářsky modrou od borůvek. Nejvíc zabodujete přirozeností.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:24