Přestaňte lenošit a osedlejte svého horkokrevného oře! Čeká vás šťavnatá jízda plná orgasmů, kterou z hlavy hned tak nevytřesete. A on taky!

V roli odvážné krotitelky koní vás muži milují! Opravdu. „Jenže já se nahoře stydím. Všechno se na mně natřásá jako rosolový závitek,“ stěžuje si baculatá Daniela svému příteli. „Co blázníš, neznám nic krásnějšího než tvoje měkoučké tělo, které se nade mnou vlní. Strašně mě vzrušuje,“ odpovídá on. Něco vám to připomíná?

Pokud jste na polohu „na koníčku“ uvalila embargo kvůli svým oblinám, o hodně přicházíte. Oba. Svého drahého připravíte o jednu z nejerotičtějších 3D podívaných, které mu můžete nabídnout, a sebe samotnou o luxusní orgasmus. Jako žokejka totiž držíte milostné otěže pevně ve svých rukou. Záleží jen na vás, jestli se divokým cvalem vřítíte na překážkovou dráhu živočišné rozkoše, nebo si vychutnáte jízdu v pomalém klusu. Tím, že řídíte tempo milování, výhody nekončí. Muž složený na lopatky má uvolněné pánevní svaly a krev, která způsobuje ztopoření penisu, musí bojovat se zemskou gravitací. A tak se oddálí výbuch sopky! Cosmo pro vás sesbíralo devět nejzajímavějších variací na polohu, kdy jste vy nahoře. Věřte, že až tryskem vběhnete do cíle, suchopárného a nudného misionáře jednou provždy odsunete na okraj zájmu.

Kroužení orla


Jak na to: Položte svého milého na lopatky, otočte se čelem k němu a obkročmo mu nasedněte na klín. Položte jeho ruce na svá stehna a sama se ho chyťte po stranách trupu. Potom střídavě opisujte boky kruh doprava a zase doleva (stejně jako se barová tanečnice kroutí kolem tyče).

Proč je to skvělé pro vás: Můžete snadno řídit rychlost i hloubku pronikaní. Kruhové pohyby ve vás probudí svůdkyni. Až ucítíte, jak se jeho penis těsně tře o stěny vaginy, vytančíte se až do absolutního vyčerpání.

Proč to uspokojí jeho: Jemným vlněním pupíku a ňader ho zhypnotizujete jako rozpáleného býka rudým hadrem. Nečekaná změna směru kroužení v něm probudí ještě větší zvědavost.

http://gty.im/663654538

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25