Odpověď znáte sama. Jen si to možná nechcete úplně připustit. Polibky jsou příjemné, intimní, ale ve skutečnosti je to tak, že muži je berou jako přímou cestu k sexu.

Mnoho mužů věří, že když se s vámi začnou vášnivě líbat, je to jasný signál! Je to vcelku jasné, muži se při polibku vzruší, krev se jim nahrne směrem dolů a tím pádem chtějí víc.


Líbáme rozdílně

My ženy bereme polibky jako intimní záležitost, které se klidně můžeme věnovat během dne, před sexem, během sexu, po sexu, vlastně kdykoli. Muži naopak vidí polibek jako jednoznačný signál, do kterého vkládájí dravost a touhu. Není nutné se děsit. Výzkumy potvrzují, že i když každé pohlaví dává líbání trochu jiný smysl, je neuvěřitelně důležité pro fungování vztahu.


Testujeme

Ženy líbáním testují svůj protějšek. Během jediného polibku jsme schopné stanovit, jestli je daný muž pro nás vhodný či ne. Studie doktora Gordona Gallupa ukázala, že 59% mužů a 66% žen odradily právě první polibky od protějšku, který je původně silně přitahoval.


Samozřejmě jinak vnímáme polibky v začátku vztahu, kdy pro nás mají opravdu hlavně sexuální podtext. Jinak ve vztahu dlouhodobém, kde vyjadřují vzájemnou intimitu a jsou důležité pro obě pohlaví. Tak či onak, polibky ke vztahu patří, proto si na nich dejte záležet. Nespěchejte, střídejte techniku, dbejte na krásu a přitažlivost rtů. Jednoduše si vychutnávejte intimní chvilky s partnerovými rty. 


  14:28,  aktualizováno  25. března 2019 20:22