Jsou účinnější než ibuprofen, zbaví vás bolesti i kocoviny a stojí jen pár spálených kalorií. Až vás proto příště přepadne migréna, naordinujte si sex.

Možná jste už slyšela o reflexních bodech na chodidlech, jejichž masírováním se můžete zbavit všelijakých zdravotních obtíží, aniž zamoříte tělo pilulkami. Energetické dráhy, které spojují chodidla s hlavními orgány, však nemáte jenom na nohou, ale i ve vagině.

Stimulovat vám intimní hlubiny by si však netroufl ani ten nejodvážnější léčitel. Proto jediný, kdo může probudit jejich léčivou sílu, je váš partner. Při pohlavním styku se totiž příslušným tlakem na jednotlivé části genitálu vysílají signály do centrální nervové soustavy, která se pak postará o blahodárnou odezvu. Co přitom ovlivníte, záleží na ponoru přítelova penisu a celkovém provedení aktu. V pochvě máte navíc desítky nervových zakončení, a milování vám tak dodává energii a posiluje imunitu.

1. poloha: Dračice na koni


Co léčí: PMS
Jak na ni: Nechte partnera ležet na zádech a sama se vyhoupněte do sedla. V této pozici si můžete kočírovat jak hloubku pronikání, tak rychlost. Zlepšíte si tak náladu, a přidáte-li i jemné kroužení boky, zbavíte se dotěrných premenstruačních příznaků. Zvýšenou tělesnou zátěží si vyplavíte do krve endorfiny a o zábavu máte postaráno.

http://gty.im/905559546

2.  poloha: Lechtivá svíčka


Co léčí: bolest hlavy a kocovinu
Jak na ni: Položte se na záda a milování si vychutnávejte s nohama propnutýma ke stropu. Nejsilnějšího účinku dosáhnete, pokud je navíc roztáhnete do tvaru písmene V. Příteli tak umožníte ideální ponor, kterým vám promasíruje energetické dráhy spojené s ledvinami a játry. Ty posléze zmobilizují metabolismus a nepříjemná kocovina bude rázem minulostí. Navíc nohy nahoře umožní lepší prokrvení hlavy a zbaví vás jakéhokoli bolehlavu.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25