Hodil vám klíče do schránky a vy šílíte. Víme, jak rozchod překonat a vyvarovat se pěti chyb, jichž se po něm ženy nejčastěji dopouštějí.

Určitě znáte ten pocit, když barvy zešednou a vy ztratíte chuť k jídlu. A to všechno kvůli bývalému! Tolikrát vám vášnivým hlasem šeptal do ucha, že vás miluje, a teď za ním zapadly dveře. Vymotat se z šoku a přeladit na novou frekvenci nemusí být lehké. Najednou totiž děláte věci, na které byste normálně ani nepomyslela. Máme pro vás první pomoc při propuknutí choroby zvané rozchod.

Chyba č. 1: Každou noc nový milenec


Jak se to projevuje: V momentě, kdy se vám představa společného života rozpadne, hrozí, že se vám ego smrští do velikosti lískového oříšku. Náhlý pokles sebedůvěry si nahrazujete sváděním všech mužských stvoření. Honbu za sebevědomím pak korunujete sexem na jednu noc a posléze zběsilým útěkem z cizích ložnic. „Nejdřív jsem se rozhodla, že se s někým vyspím kvůli orgasmu,“ vybavuje si třiadvacetiletá aranžérka Gábina. „Pak jsem si ale uvědomila, že mnohem víc než samotná soulož s Pavlem mě vzrušovalo to, co jí předcházelo, tedy lehce erotická konverzace. Hned druhý den jsem vyrazila na diskotéku svést někoho dalšího. Vystřídala jsem tak hodně partnerů, ale vyvrcholení jsem při sexu nedosáhla ani jednou.“

Riziko: Pletky s muži na jednu noc u vás mohou vyvolat pocit prázdnoty. Zvlášť oplýváte-li vysokou emoční inteligencí a své problémy nehážete za hlavu.

Co dělat: Pokud si náhodné milování radostně užíváte, v klidu ho praktikujte dál. V opačném případě si ale raději kalhotky nestahujte hned při první příležitosti a posilte své sebevědomí pouhým flirtováním v kavárně nebo v práci. Lechtivý rozhovor vás ujistí o vlastní přitažlivosti, aniž s dotyčným musíte hned skočit do postele.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:24