On je sprinter, vy vytrvalkyně. Přesto díky několika trikům můžete v peřinách sladit tempo. Cesta k dvojité slasti se právě otvírá!

Je to nefér! On má největší práci s tím, aby nevyvrcholil moc rychle, zatímco vy se k orgasmu blížíte pomalu a pracně. Za tuhle nesouhru může odlišná stavba mužského a ženského těla. Zatímco penis si během milování užívá spoustu dráždění, klitoris zůstává po většinu času mimo hru.

„Víc než pětasedmdesát procent žen k dosažení orgasmu stimulaci poštěváčku nutně potřebuje,“ vysvětluje spisovatelka Kateřina Janouchová, autorka Knihy o orgasmu. Můžete samozřejmě milého v posteli dirigovat, ale pokyny typu „víc doleva..., ne, tam ne..., rychleji..., pomaleji...“ můžou zchladit atmosféru a citlivějšímu milenci srazit sebevědomí. Nejistý chlap pak zářný postelový výkon prostě nepodá, protože se stydí.

http://gty.im/726773211

Raději mu své potřeby popište předem, třeba když si doma povídáte u vína nebo spolu sedíte ve vaně. „Nebojte se ukázat, jak chcete, aby se s vámi partner mazlil,“ nabádá Kateřina Janouchová, která ve Švédsku vede kurzy dosahování orgasmu. „Každá žena funguje odlišně. Pokud chcete, aby něco dělal jinak, tak mu to řekněte.“

Přímo při sexu si pak pomozte jemnými náznaky. Muži totiž na názornou ukázku reagují lépe než na slova (i ve škole si zapamatovali spíš chemický pokus než básničku). S pomocí následujících tipů zařídíte, aby milý v posteli dělal přesně to, co potřebujete. Už dnes večer se vaše orgasmy spojí v jediný vášnivý výbuch.

Naučte ho líbat


Většina mužů režíruje předehru podle vlastních představ o mazlení. Prohnětou vám ňadra, sáhnou mezi nohy a vůbec si neuvědomují, že takové ohmatávání je pro vás vzrušující, asi jako kdybyste si stoupla mezi kartáče v myčce aut.

http://gty.im/dv1318010

Málokterý chlap začíná sex vášnivými polibky, ale přitom právě líbání je tou nejlepší předehrou, která vám dokáže nastartovat vzrušení. Požádejte milého, aby na tenhle trik nezapomínal. Čím delší tanec si vaše jazyky užijí, tím víc se vzrušíte. Při hlubokém polibku se vám totiž v těle zvýší hladina pohlavních hormonů, svaly vám zvláční a mysl se zaměří jenom na partnera. A přesně takový dopink na cestě k orgasmu potřebujete.

Aby ho líbání bavilo stejně jako vás, mělo by být co nejpestřejší. Jemně drahého kousejte do dolního rtu, prozkoumávejte mu jazykem ústa nebo ho zlákejte ke škádlivému polibku, při němž se dotýkají jen špičky jazyků. Muži bývají často netrpěliví a hravé oždibování dlouho nevydrží. Pokud se na vás lačně vrhne, odtáhněte se, zadívejte se mu do očí a pak ho znovu začněte pomalu líbat. Až budete připravená na další krok, přitiskněte mu rty na ucho, krk, klíční kosti a pak níž. Na hrudi se zastavte a zeptejte se ho: „Líbí se ti to?“ Až přisvědčí, odpovězte: „Teď jsem na řadě já.“

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25