Rodeo, jaké předvedete svému drahému po přečtení tohoto článku, mu vymaže jiné ženy z hlavy. Už navždy!

Když se zeptáte muže, co z ženy dělá skvělou milenku, nedokáže jen tak odpovědět. Co když ale vy toužíte stát se tou nejlepší? „S Radkou prostě ztrácím půdu pod nohama. Nevím, čím to je. Milování s ní je dokonalé,“ svěřuje se sedmadvacetiletý Filip. Nic určitějšího patrně nevytáhnete z žádného chlapa. Proč? Protože cesta od skvělé milenky k sexuální bohyni vede mimo jejich záběr. Muži sami nevědí, jak vám poradit. Proto jsme to udělali za ně. Odkryli jsme největší tajemství těch nejzkušenějších svůdnic. Stačí, když napodobíte jejich triky. Dělají to takhle:


Tajemství svůdnic: Dráždí a provokují

Naučte se skvělý trik zkušených svůdnic, totiž napodobujte soulož už při předehře! Smyslně lízejte jeho prsty nebo třete předloktí mezi ňadry. Hra na milování dřív, než mu dovolíte do vás vniknout, zapůsobí na jeho penis stejně jako mráz na vodu.


Tajemství svůdnic: Vruší se všude

Představte si, že se vypravujete na rande. Nasoukejte se do těch nových nádherných lodiček, ve kterých vaše noha vypadá tak svůdně. Zkuste před zrcadlem okouzlit sama sebe a stejnými pohyby potom ošalte milence večer v pizzerii. Jemně ho nohou pohlaďte po stehnech nebo jen koketně pohupujte lýtkem. Když uvěříte, že jste neodolatelná, stanete se jí. Nebo myslete na měkký koberec v jeho obýváku a naznačte drahému, že byste na něm chtěla co nejdřív skončit. Jestliže se chcete stát postelovou přebornicí, dokážete eroticky prožívat i takovou otupující záležitost, jako je páteční nákup v hypermarketu.


Sexuální bohyně totiž ten prostor vnímá jako karneval, který si jde užít. Jako hlediště plné diváků, kteří přišli obdivovat její neskonalý sex-appeal. V regálech nevidí jen změť potravin nebo pracích prášků. Představuje si rozlité tělové mléko na svém břiše a něžné pohyby jeho dlaně, které ho rozmazávají po celém těle. Nebo si nad vůní jahod vzpomene na toho opáleného Itala, se kterým se loni v létě mazlila v horkém písku. Zkuste to také a začne se okolo vás šířit takový sexuální opar, že po vás zatouží každý samec v okruhu několika metrů. Užívejte si lahodné chutě a vůně, jemné látky, smyslné tvary nebo erotickou hudbu. Získáte tak auru živočišné bezprostřednosti, na kterou pohodlně utáhnete každého vnímavého chlapa.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:31