Položte mu několik hravých otázek a podle jeho odpovědí poznejte, co očekává od vztahu, jaký je v posteli a co před vámi až do teď dokázal tajit. Váš drahý vůbec nepozná, že si ho testujete!

Bylo by fajn, kdybyste muži mohla nahlédnout do duše jako do otevřené spíže. Jeho myšlenky, názory a city by byly přehledně srovnané na policích a označené štítky. Hned byste věděla, jaká sváděcí taktika na něj zabere, jestli je v posteli divoch, nebo mazel, zda to s vámi myslí vážně, jestli oplývá smyslem pro romantiku... Obzvlášť na začátku vztahu by vám tahle zázračná schopnost ušetřila spoustu času a nervů.


Číst mužské myšlenky vás sice nenaučíme, ale známe pár šikovných taktik, které vám dokořán otevřou vrata do milencovy duše. Ulovíte spoustu cenných informací a váš drahý vůbec nepozná, že vyzvídáte. Pozor! Postupujte pomalu. Kdybyste milého podrobila všem testům najednou, mohl by vytušit, co máte za lubem. Vyberte si z těchto her jednu podle toho, co se o drahocenném hodláte dozvědět. Pak už jen stačí nenápadně položit mazanou otázku – a rozluštit jeho odpověď. Budete zírat, co všechno o svém drahém zjistíte.


HRA: Svět zvířat

Dozvíte se: Jestli hledá vážný vztah

Království zvířat představuje metaforu pro vztahy lidí. Naservírujte mu tři otázky co nejrychleji po sobě. Chtějte, aby vysekl odpověď bez dlouhého přemýšlení.

1. Představ si dvě rybičky v akváriu. Jak se jmenují?

2. Na louce běhají dva koně. Jaká jsou jejich jména?

3. V džungli loví dva tygři. Jak se jmenují?

Rozluštěte odpověď. Podle jmen poznáte, jestli by chtěl existovat v páru, anebo je mu příjemnější, když ženy a muži vedou oddělený život.

? Pokud dal dvěma nebo všem třem dvojicím zvířat mužské a ženské jméno, touží po životě ve dvou.

? Jestli vybíral hlavně mužská jména, chce si spíš užívat s kamarády než se usadit – obzvlášť když vidí dominantní zvířata, totiž tygry, jako chlapy.

? Pokud přidělil většině zvířat ženská jména, možná se bojí žen. Anebo má strach, že s ním nejste spokojená.


  7:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:38