Úhledně vysmýčený


Tak tenhle elegán je vážně terno! Intimní porost si pečlivě zastřihuje, aby působil upraveně a čistě. Nestrpěl by, kdyby mu z trenek lezlo, co nemá, ale ani nezachází při holení tak daleko, abyste ho snad začala podezírat z nedostatku mužnosti.

Na tohohle mužského se prostě můžete spolehnout – když slíbí, že zavolá, opravdu se ozve. Je pozorný, dokonce citlivý a vaše přání jsou mu rozkazem. Zajímá ho, co se vám líbí a jak by vás mohl uspokojit, hlavně ale udělá vše pro to, abyste na cestě do jeho nížin zažila jen samá příjemná překvapení.

Stoprocentní divočina


Když fešákovi lezou chlupy i z kalhot, patří k jednomu ze dvou typů milovníků. Může jít o drsňáka, který údržbou jakékoliv oblasti od ohryzku dolů pohrdá jako znakem zženštilosti.

Takový silák si potrpí na staré pořádky a přirozenou galantnost, nečekejte ale, že si s ním při sexu užijete větší výstřelek než klasickou polohu. Anebo jste natrefila na jednoho z těch sladce líných koloušků. Ten se peprnějším akcím nebrání, pokud ovšem převezmete vedení a také pokud se od něho nebude vyžadovat příliš moc námahy.

Čtěte také: Co o něm prozradí jeho oblíbená poloha?

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25