Brutální sex, ohýbání přes kuchyňské linky či honba za orgasmem vás už omrzely? Zkuste jemnější tantrické milování.

V patnácti člověk ví o sexu málo. Trocha teorie, žádná praxe. Stylem „pokus-omyl“ se postupně „prosouložíme“ do chvíle, kdy přesně víme, co dělá dobře nám, co může udělat dobře partnerovi. To je nám plus minus třicet a co teď? Kam dál? Samozřejmě, můžete „vypilovat“ bravurní techniky, ale pársekundový či (v luxusním případě) několikaminutový orgasmus tím většinou nijak neprodloužíte. A to, co přijde po něm, také dokonalá technika milování nijak nezlepší. On skoro okamžitě usne, což mu nemáte za zlé, protože tak jsou muži zkrátka naprogramovaní, taková je jejich podstata, a vy toužíte po mazlení, po tom, aby vás objal, abyste si chvíli potichu povídali... Ach jo, rozdíl mezi mužským a ženským světem je někdy skutečně veliký.Jiná podstata


Opravdová změna vašeho sexuálního prožívání si žádá kvantový skok ve vnímání a prožívání vaší sexuality. Radka a její partner Libor přesně takovou transformací prošli. „Nikdy jsem nebyla fanynka new age aktivit – před jógou jsem dávala přednost plavání, na anděly taky nevěřím... Když jsme se s Liborem seznámili, milovali jsme se pořád. Zezadu, misionářská, na lince i pod ní... Tehdy jsem si myslela, že je to vrchol sexuálního prožívání. Já měla orgasmus většinou, Libor vždycky. Pak nastal klasický scénář dlohodobého vztahu. Jiskra se vytrácela, začali jsme spolu žít, přišly složenky, vaření večeří, televize a počítač a náš sex ztrácel jiskru. Leckdy už jsme byli dokonce líní to dělat! Když to na nás přišlo, dokázali jsme si to vzájemně v rámci svých zajetých kolejí docela hezky udělat, ale ve srovnání s tím, co je teď, to byla opravdu z nouze ctnost. Bavila jsem se o tom s kamarádkou Martou.


Neříkala nic, jen se záhadně usmívala. Za týden jsme od ní dostali dárek. Poukázku na tantrickou masáž. Pro dva. Byli jsme k tomu velmi skeptičtí, ale řekli jsme si, že to zkusíme a třeba se aspoň trochu pobavíme. Výsledek předčil veškerá naše očekávání – leželi jsme s Liborem vedle sebe, mě masíroval muž, jeho žena. Celou dobu jsme se drželi za ruce a celá atmosféra byla příjemná. Vozili jsme se na vlnách hladivých jemných doteků, a když se masér a masérka začali dotýkat okolí našich genitálií, vůbec jsme neměli pocit něčeho trapného nebo nepatřičného. Pak masér vstoupil prsty do mé vaginy a masérka hladila Liborovi penis.


Bylo to nádherně vzrušující, protože oba byli velmi jemní a citliví k tomu, co se v nás děje. Uměli se naladit na naše vzrušení a hrát si s ním. Pak měl Libor orgasmus, cítila jsem, že je to fakt síla – už ho nějaký ten pátek znám... Já vyvrcholila pár minut po něm, byl to intenzivní, dlouhý a krásný orgasmus. Lhala bych, kdybych řekla, že to byl nějaký mystický zážitek, o němž se píše v tantrických příručkách. To ne. Jen jsem zažila mnohem větší uvolnění, hloubku a prožití orgasmu než doma za normálních okolností... Chvilku jsme ještě mluvili s našimi maséry a vzali si letáček na kurz tantry. Bylo to zajímavé. Očekávali jsme, že za ty čtyři dny přijedeme domů změnění a že budeme prožívat hodinové orgasmy, jak se o tantře traduje, ale to byl omyl. Změnění jsme opravdu přijeli, ale s těmi hodinovými orgasmy budeme muset ještě chvíli počkat. Na kurzu (vedl ho Richard Vojík a jeho partnerka Denisa Palečková) rozhodně neprobíhají sexuální orgie, jak by si možná někdo mohl mylně myslet.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:40