Pokud to ještě nevíte, prožíváme novou sexuální revoluci. Pravidla se mění, a kdo si chce užít, má šanci. Prozradíme vám, kde, jak a co byste určitě měli vědět!

A co jste asi nevěděli...

Moderní technika (mobily, dvd, počítače a internet) způsobila, že mnohem méně čteme, za to se více věnujeme sexu. Sex už dávno není jenom nudným reprodukčním procesem, který si spolu jednou za měsíc odbudou manželské páry. Mnohem  více si teď plníme nejrůznější sexuální fantazie a nebojíme se experimentovat. Současný přústup k sexu je mnohem otevřenější než kdy předtím. Jen málokdo dokáže své tajné tužby udržet ve světě fantazie a dřív nebo později si splní i to nejtajnější erotické přání. Na internetových serverech se setkáte s názorem, že zakázáno není nic, co by se dvěma dospělým lidem nelíbilo. Pokud šikovně brouzdáte po síti, brzy zjistíte, že dokážete uspokojit každou sexuální úchylku. My se v našem speciálu o sexu věnujeme jen těm nejrozšířenějším zábavám – patří mezi ně rostoucí obliba swingers party, bisexualita, účelový sex anebo obliba nakupování „hraček“ v sexshopech.


Sexshopy

Pokud překonáte první stud a budete se v sexshopu cítit uvolněně, brzy se neubráníte pocitu, že se nacházíte v hračkářství pro dospělé. V regálech objevíte roztomilé barevné hračky z nejrůznějších materiálů – plastové, latexové, skleněné, kožené a další. Pokud se ale v pomůckách ještě moc nevyznáte, doporučujeme vám nejdříve se informovat na internetu. Sexshopy mají i své stránky, kde jsou pomůcky přehledně roztříděné do kategorií. Na obrázcích si můžete prohlédnout, jak vypadají, kolik měří a jaké funkce umí. Samotný nákup ale doporučujeme spíš v kamenném obchodě. Je lepší si sáhnout na to, jestli je vám materiál, z kterého je pomůcka vyrobena, také příjemný.


Swingers party

Opravdu! Swingers party nemá se swingem nic společného! Na swingers party chodí větší skupina lidí, kteří si vzájemně vyměňují partnery a milují se ve skupinách. V osmdesátých letech se tahle záliba rozšířila po celém světě, vznikaly specializované kluby, kde se lidé oddávali svým rozkoším. Obliba swingers party teď stoupá i u nás. Na swingers party se musíte řídit základními pravidly – na party nesmí přijít nikdy samotný muž, musí ho doprovázet partnerka. Muž zaplatí zpravidla vstupné. Ženy mají vstup zdarma a mohou příjít i bez doprovodu. Do místností nesmíte nosit mobilní telefony, fotoaparáty ani videokamery. Používání kondomů je NUTNOSTÍ, kondomy jsou zdarma k dispozici.