Pokud vám nezávazný sex vyhovuje, držte se těchto zásad, aby se vám tahle hra nevymkla z rukou.

Nastavte pravidla


Oba jste svobodní a nemáte vůči sobě žádnou odpovědnost. Proto se nedivte, když vám po vášnivé peřinové akrobacii druhý den nezavolá ani nenapíše. Neočekávejte víc, než tenhle typ vztahu dovoluje, a udržte si za každou cenu chladnou hlavu.

Nevolejte mu opilá


Napište si jeho číslo pouze do diáře, který uchováváte v bezpečí domova nebo kanceláře. Vyhnete se tak trapnému obléhání jeho hlasové schránky někdy kolem druhé hodiny ráno, až se budete vracet z večírku s kamarádkou.

Jestliže chcete víc, skončete to!


Po dvou měsících postelových hrátek se vám začaly v hlavě rodit myšlenky na společnou budoucnost? Promluvte si s ním. Pokud se do vztahu s vámi nehrne, přestaňte se stýkat. Na jeho názoru se totiž nejspíš už nic nezmění.

Vyhněte se zadaným chlapům


Jenom proto, že zrovna nehledáte nikoho na vztah, se nemusíte cachtat v morálním bahně. Představte si sebe samu v roli přítelkyně nebo manželky svého milence. Zamlouvá se vám to?

Mějte i jiný program


Nedovolte, aby se celý váš život začal točit jen kolem lovení nových objektů na nezávazný sex. Uděláte lépe, když dáte v tomto případě přednost kvalitě před kvantitou.

Nenechávejte si u něho věci


Když uvidí, že se po jeho garsonce procházíte v modrých teplácích, které měl na sobě minule on, nebo pravidelně „zapomínáte“ náušnice a prstýnek na nočním stolku, bude to vnímat jako varovné znamení, že ho chcete vidět znovu a co nejdřív. A tak se nejspíš vyděsí a už ho neuvidíte.

Nehojte si své mindráky


Flirt nelze použít jako hever na výměnu zraněné duše a pozdvižení porouchaného sebevědomí. Možná vás svádění mužů na chvíli nakopne, ale ani fakt, že jste po fyzické stránce zbožňována, obdivována a hýčkána, nezahojí vaši touhu po lásce a strach z nejistoty.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25