Každá žena dobře ví, jak dostat svého partnera do varu. Každý muž ale skrývá své tajemství!

Smích

Vědci potvrzují, že ženský smích je jedním z nejspolehlivějších způsobů, jak „dostat“ muže. Váš smích totiž neprozrazuje jen to, že je s vámi zábava, ale také mu to připomíná vaše vzdechy v posteli. Vyzkoušejte jestli smích funguje jako erotická předehra.


Strach

Možná se vám to nezdá, ale i strach umí chlapa dohnat k tomu, aby se na vás vrhl. Vědci nafingovali stresovou situaci a následně nechali muže odpovídat na otázky sexy slečny. Výsledek bylo, že ti, kteří před chvílí zažili chvíle strachu, byli v odpovědích mnohem odvážnější než ti, co strach nezažili. Co z toho plyne? Že po hororu vás může čekat rychlovka za kinem.


Vůně jídla

To vás asi nepřekvapuje. Říká se, že láska prochází žaludkem, a dalo by se říci, že i vzrušení. Tajný tip: Američtí vědci zjistili, že dýňový koláč zvyšuje prokrvení penisu o více než 20% oproti jiným pochutinám. Vašeho partnera může rajcovat jiné jídlo, podělte se s námi o tipy.


Červená barva

Další výzkum prokázal, že na rande je dobré si vzít červené šaty nebo top. Červená působí na muže vzrušujícím dojmem, je přitažlivá a poutavá. Přidejte decentní výstřih a máte vyhráno.

 


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:11