Randící dilemata vyřešena!

¦ Je velký zločin, když flirtujete s jeho kamarády? A co když se na každé druhé schůzce uřeknete a zavzpomínáte na bývalého? Je O. K. vzít si na rande rovnou kartáček a pyžamo? Vyrazit na schůzku bez make-upu a ve vyšlápnutých botách místo na jehlách? Dělají tohle vaše sokyně? Prozradíme vám, jaká je holá pravda....vzít si na rande věci na přespání, když zatím nenavrhl, ať se u něj zdržíte?

V žádném případě!

Tahle troufalost se zvlášť v raném stadiu vztahu příliš nevyplácí a může vést dokonce k tomu, že si oba začnete připadat spíš jako štvanci než zamilovaní spiklenci. Uspěcháte totiž ty nejhezčí momenty vzájemného dobývání a rozechvělé nejistoty! Takže pokud předem tušíte, že možná po večeři skončíte u něho, přibalte si do kabelky čisté kalhotky nebo odličovač, ale tak, aby je dotyčný neviděl. (Obří kabelu s kulmou, kosmetickým kufříkem, oblečením na další den, tepláky do fitnesscentra a nabíječkou

na telefon proboha nechte doma!)...nosit na rande stahovací prádlo?

Ano!

Na schůzce se potřebujete cítit ve své kůži a hlavně mít sama ze sebe dobrý pocit. Jakými prostředky toho docílíte, záleží jen na vás. Tedy i bombarďáky nebo push-upka jsou povoleny, pokud vám dodávají pocit sebejistoty a jiskru do oka. Trochu se esteticky vylepšit přece není podvod! Jestliže se bojíte pozdější konfrontace s realitou, až v posteli dojde na vzájemné svlékání, přibalte si tajně do kabelky ještě malé krajkové nic, abyste mohla včas a bez obav v zákulisí změnit kostým!