Překoná láska všechno? Existuje bohužel několik zkoušek vašeho vztahu, které nemusí skončit happyendem.

Plíživá hrozba

Na první pohled téměř bezbolestná a často velmi podceňovaná. O čem je řeč? O rutině. Partner se vám „okoukal“, uplynulo několik let a on přibral pár kilo, je unavený a znuděný každodenním životem. Stres ho ničí a vy ho stále častěji vidíte dřímat u televize s pivem v ruce. Skutečně vzrušující. Možná na něj působíte podobně, máte práci, staráte se o děti a domácnost…


Zkuste udělat změnu. Naplánujte společné aktivity, kdy se oba budete bavit a cítit se dobře. Zkuste vás přihlásit na kurz potápění nebo skočte s padákem. Je jen na vás, co vymyslíte, hlavní je trávit čas spolu a bavit se.


Nevěra

To už je horší hrozba. Nemusí to být partner, kdo bude nevěrný! Příležitost dělá zloděje a i vy můžete uklouznout. Nebudeme vám radit, že se máte přiznat nebo zatloukat. Tohle rozhodnutí je jen na vás. V obou případech to může být rychlá cesta ke konci vztahu.


Smrt

Přijít o ještě nenarozené miminko může se vztahem pořádně otřást. Těžko budete hledat bolestnější zkoušku vztahu, ale bohužel i to se stává. Potrat není nikdy lehký ani pro jednoho z partnerů. Důležité je nepřejít celou situaci mlčením a uzavírat se každý do sebe.


  13:34,  aktualizováno  25. března 2019 20:39