Uhodnete, která to je? Asi ano!

Tramtadadá... ano, kdo z vás tipoval MISIONÁŘSKOU POLOHU, ten si může připsat malé, bezvýznamné plus. Uznáváme, tohle nebyla úplně ta nejtěžší hádanka. Zkuste totiž ve svém okolí najít mezi sexuálně aktivními jedinci někoho, kdo nikdy neměl sex v misionářské poloze. Ano, správně, asi nenajdete nikoho takového. Je to prostě klasika!

Je zajímavé, že tahle poloha vede naprosto na celém světě a je číslem jedna už odnepaměti. I před 100 lety, i dnes, vede misionář. Nehledě na pokrok, nejrůznější technologie, či pornoprůmysl - nic nedokázalo zpopularizovat jinou polohu dostatečně na to, aby v žebříčkách popularity tuhle klasickou polohu vystřídala na vrcholu.

Není se čemu divit, pokud se svého partnera neštítí, tak je pro ženy velmi pohodlná. Mají svého miláčka na očích, leží na zádech a nohami navíc mohou kontroloval hloubku i úhel průniku. S nohami přitom mohou relativně volně hýbat, takže nehrozí nekomfortní stavy jako u mnoha jiných pozic. Muži zase milují ten pocit moci nad svou partnerkou, která leží s roztaženýma nohama pod nimi. Rytmus přirážení určují sami a mohou tak regulovat i svůj a partnerčin orgasmus. Tahle poloha je variabilní a přitom velmi jednoduchá. Dá se prožít misionář na toooolik způsobů. Tak šup do toho! ;)

Čtěte také: Nejnudnější polohy podle mužů