Jste spolu už nějaký ten pátek, docela vám to klape, jen to milování je tak nějak stále více stejné, nezáživné a vlastně už vás moc nebaví... Kde a jak najít nové zdroje potěšení?

Leží muž se ženou v posteli. Lehce do ní šťouchne a povídá: „Nemám trenky!“ Žena odpoví: „Teď, prosím tě, spi. Já ti ráno nějaký přemáchnu.“


Vtip. Přesto ze života. Jak předejít tomu, aby vaše sexuální soužití zašlo až tak daleko? Rad a příruček existuje nepočítaně, ale komu z nás by se chtělo studovat složité techniky tantrického sexu, lámat svoje „staré“ kosti v polohách z Kámasútry, sledovat s partnerem pornografický film? Raději zkuste ty nejpřirozenější způsoby.Znásilněte moderní technologie


Využijte mobil pro své sexuální potěšení. Počkejte, až bude váš partner v práci nebo na tréninku, a pošlete mu dráždivou SMS, kde mu naznačíte, co neřestného byste s ním chtěla dělat, až se večer vrátí domů. Nepochybně se chytí.


Výměna několika takových zpráv vás oba určitě správně rozpálí. Psaní jako takové stimuluje představivost. Většina lidí se navíc při psaní SMS zpráv dokáže daleko více odvázat. Jsou odvážnější a perverznější, než jak by se opovážili při pohledu z očí do očí. Nebojte se tedy pustit i do drsnějších akcí a klidně mu prozraďte nějakou svoji dosud nezrealizovanou erotickou fantazii. Tohle muži zbožňují.


  17:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:25