„Kdo nebyl dlouho sám, neví, jaké to je!“ tak zní častá obhajoba nezadaných žen. Toto jsou vlastnosti, které muže odrazují:

Nátlak

Kdo by měl rád nátlak? Žena zoufale toužící po muži, vysílá velmi silné signály na své okolí a muže to děsí. Oni chtějí být lovci a dobyvatelé!


Tikot

Nebudeme si lhát, čím jsme starší, tím silněji a hlasitěji se ozývají biologické hodiny. Na první schůzce plánovat rodinu není úplně ideální, natož sexy.


Do jednoho pytle

Častou vlastností single žen je házení všech do jednoho pytle. „Muži jsou blbci!“ „Všichni jsou nevěrníci!“ Tohle má ve skutečnosti sloužit jako obrana před dalším zklamáním.


Přehnaná nezávislost

Žít dlouho bez partnera, má za následek pocit naprosté nezávislosti. Čím jsme starším, tím hůře se přizpůsobujeme, a vlastně si říkáme, že muže k ničemu nepotřebujeme. Což je samozřejmě lež. Muže může tato přehnaná samostatnost odrazovat, mají pak pocit, že jsou k ničemu, což se nelíbí jejich egu.


Rezignace

Mezi nejhorší vlastnosti nezadaných dam je rezignovanost, která je často reakcí na roky bez partnera nebo vyústění různých vztahů z okolí. Pokud si řeknete, že nikdy nikoho nenajdete, je možné, že takové signály vysíláte ke svému okolí, které se pak vrací jako bumerang. Nezapomínejte, že pozitivní vyzařování je to, co k vám přitahuje lidi. Takže úsměv, pozitivní myšlení a hurá mezi lidi!


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:21