Myslíte si, že k nejcitlivějším partiím je třeba se chovat jako k pokladu? Ano, mělo by to tak být. Ale jsme ženy, tak vymýšlíme stále něco nového, neokoukaného.

Barva a ozdoby

Zkrášlování intimního ochlupení je dnes naprosto běžné. Stříhání holení a tvarování jsou nejzákladnější procedury, které můžete podstupovat. Moderní doba přidává barvení a lepení ozdob. Ano, čtete dobře. Ženy neváhají vzít do ruky barvu a aplikovat na intimní chloupky. Letí dokonce neonové či vícebarevné vzory. K barvení se také přidává vajazzling, což je lepení třpytivých ozdob na nahou pokožku těla.


Omlazení

Ani vagina není odolná vůči stárnutí. Porod za sebou může zanechat „spoušť“ a naše intimní partie ochabují. Proto se ženy nebojí omlazení - Rejuvenace. Jde o zákrok plastického chirurga. Sice to něco stojí, ale prý to zlepšuje nejen sebevědomí ženy, ale i sexuální život.


Zeštíhlení

Opět v operačním duchu se nese liposukce vaginy. Pokud jste výrazně zhubla, je možné, že vám na vagině stále zůstává přebytečný tuk. V tuto chvíli nastupuje lékař, který jej odstraní.


Napařování

Neinvazivní je například napařování, Jedná se o starou známou věc (najdete o této technice zmínky již ve starověkých civilizacích), která je transformována do podoby luxusních lázní. Ženy sedí na přístroji s otvorem na správném místě a nechávají si vaginu napařit bylinkovými aromaty. Prý to zlepšuje intimní zdraví.


Skrývání věcí

Kromě procedur, které své vagině můžete dopřát, koluje světem i mnoho příběhů, co všechno se v ní dá ukrýt. Proč? Kvůli pašování například. Oficiální prameny uvádí nejčastěji: drogy, kreditní karty, peníze, mobilní telefon, nebo také skleněné oko… Vagina je opravdu pružná, ale raději se nedávejte na dráhu drogové dealerky. 


  13:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:12