Muž automaticky očekává, že se k jeho chloubě budete chovat něžně a s citem…

Zajímavé však je, že ruce partnerky musí být šikovné a něžné, sami muži na sebe vymysleli nevídané procedury, kterými penis upravují. A rozhodně nemluvíme o žádném jemném postupu. Proč to dělají? No, přeci se chtějí líbit nám, ženám!


Pumpování

Zřejmě nejznámější procedura, kterou vám v tomto článku představíme. V každém obchodě s erotickými pomůckami lze koupit pumpu, která je určena na pánský penis a má dvě funkce: zlepšit erekci a velikost. Funguje na jednoduchém principu odsávání vzduchu, čímž vznikne podtlak a tak se do penisu dostane více krve.


Prodlužování

Pumpa nedokáže krom několika málo milimetrů přidat na délce, je tu procedura číslo 2. Operace. Jde o naříznutí kůže kolem penisu, který následně jakoby klesl a je delší. Nevíme, jestli to stojí za možnost infekce, krvácení a možnost ztráty potence.


Zhrubšování

K tomuto zákroku se používá skutečná lidská kůže a vyrábí se z ní něco jako návlek, který se navlékne na penis (ten pak působí tlustší). V zahraničí je tento trend nazývaný zombie penis, protože je na něm kůže, která se odebírá z nemocnic. Stejného efektu lze dosáhnout zakoupením latexového návleku v sexshopu.


Napichování

Kyselina hyalurnová, kterou znáte z krémů na omlazení pleti, si našla uplatnění i v mužském rozkroku. Vpichuje se do penisu, aby jej udělala hrubším a přitažlivějším. Injekce se používají i jako léčba problémové erekce, tak pozor na kvalifikovanost lékaře. Jde o PENIS.


Omlazování

Muži bojují proti stárnutí mezi nohama. V nabídce mají lifting varlat. Plastická chirurgie za tučný poplatek omladí koule o několik let.


Neposmívejte se však mužům, i my máme několik procedur, které stojí za přečtení: jenprozeny.cz/laska/42129-nejdivnejsi-veci-ktere-zeny-delaji-svou-vaginou


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:12