Chlapi nás nepřestávají překvapovat. A také bavit! Nahlédněte do nejbizarnějších zákoutí života druhého pohlaví. Zajásáte, že jste se narodila jako žena!

Život mužů je, zdá se, ještě dobrodružnější, absurdnější a bláznivější, než na první pohled vypadá. Pátrali jsme po utajovaných chlapských choutkách, jejich podivných zvycích a skutečně absurdních zálibách a shromáždili pro vás fakta, nad nimiž vám možná zůstane rozum stát. Tohle jste o druhém pohlaví věděla??? Existuje vzácná vrozená vada zvaná diphallus, jež mužům způsobuje zdvojení penisu. Na světě jí „trpí“ zhruba stovka mužů.?? Divoši z afrického kmene Aka si běžně přikládají mimina ke svým bradavkám, aby potomka utišili, pokud matka zrovna není po ruce.?? 84 % mužů vždycky potěší nový kožený pásek jako dárek.?? Čtvrtina Britů se v průzkumu přiznala, že si oblíbené pornografické stránky otvírají aspoň jednou denně, a dvaadvacet procent ostrovanů si dokonce chlípnou pauzu u monitoru dopřává i během pracovní doby.?? Šance, že se schopný pracovník vypracuje na ředitele společnosti, významně stoupá, pokud měří víc než sto osmdesát centimetrů.?? Design téměř osmdesáti procent internetových stránek s obsahem zaměřeným pro ženy navrhli – muži.


?? Nastávající otcové ztloustnou během těhotenství své družky v průměru přibližně o pět kilo.?? Jeden z 1250 mužů je podle statistiky schopný ejakulace, aniž se někdo dotýká jeho genitálií.


  8:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:14